Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Túlmelegedhetett volna a napon?

[link]

Hasonló bluetoothos készülékem van egyik nap bent maradt a kocsiba ma akartam használni csatlakozik csak épp nem működik

Gondolom ez már kuka?!

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, bluetooth, fülhallgató, Nap, felmelegedés, rossz

ápr. 8. 17:34  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik olyan aktivitásmérő vagy okosóra, amelyik kiírja, hogy mennyi kalóriát ettem az adott napon?
Olyan indokkal visszavesznek/ másikra kicserélnek egy tabletet, mert lassú és lefagy? 3 napon belül vásároltam.
Ha nem tetszik a tablet amit rendeltem neten, akkor 14 napon belül következmények nélkül visszaküldhetem?
Xbox one S konzolom van és az a problémám hogy a mai napon egyáltalán nem tudtam hozzáférni az Xbox Live szolgáltatásokhoz mert egyáltalán nem érzékelte a vezetéknélküli...
Ha nem vagyok megelégedve a TV-vel akkor visszavihetem 3 napon belül és visszaadják az árát a Tescoban?
Lehet ettől valami baja a számítógépemnek? Az elmúlt 3 napon arra lettem figyelmes, hogy ugrál a házban az áram erőssége. A villanyok is egyszer erősebben, míg máskor kicsivel...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!