Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pár másodperc után kikapcsol...

Pár másodperc után kikapcsol a TV-m, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy Sony Bravia KDL-40WE5 típusú LCD TV-ről lenne szó. Nem tudom, hogy ezelőtt működött-e így került hozzám. A panasz a következő:


Amikor bekapcsolom önmagában és nincs rákötve semmi akkor működik, bekapcsol, tudok váltani a források között (HDMI1-2, PC, TV). A főmenübe lépve megjelennek a menüpontok, sok színes menüpont az egész képernyőn. Fél másodperc és a sok megjelenő dolog hatására kikapcsol a tv. Self diagnostic módba lép ( villog a piros led lent). Onnan gondolom ezt, hogy mikor HDMI-vel csatlakoztatok rá beltérit, akkor megjeleníti a képet és hangot miután átváltom a forrást HDMI-re, majd szintén egy pillanat után kikapcsol. Tudok hangerőt adni, tudok oldalsó kisebb menüt előhozni. A főmenüt vagy más nagyobb képet már nem.

Túlságosan nem értek hozzá, én valami feszültség hibára gondolok. Érdekes, hogy mikor kicsit megdöntöttem az egész TV-t a lábán előre, akkor nem kapcsolt ki. Szétszedtem, nem láttam olyan részt ami rosszul érintkezne.

13-at villan a piros jel self diagnostic módban



#Sony Bravia #KDL-40WE5
2019. ápr. 12. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Tápegység hiba lesz. Amint a megjelenített kép elér egy bizonyos fényességet, a táp nem tudja már kiszolgálni az áramigényét és kikapcsol.
2019. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=8oZnSleucJ0

De lehet egy kiszáradt kondi vagy bármi.

2019. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!