Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen pendrive-ot ajánlanátok...

Milyen pendrive-ot ajánlanátok nekem ebből a célból? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy viszonylag nagy kapacitású pendrive-ot reális áron, ami képes Playstation 3 játékok a konzolra való biztonságos, működőképes felmásolására, (amit fat32-be lehet formázni), de nem tudom, hogy melyik adathordozó lenne tökéletes erre a célra. Vettem a múltkor egy 64 gb-os maxell pendrive-ot, de nagyon megjártam vele, mert csak exFat-ba tudtam formázni és amikor a játékot felmásoltam róla a playstation-re a játék nem működött rendesen, folyton "bakizott". Gondolom köze lehet a fat32-exFat rendszerhez, de mivel egyáltalán nem írja egyik weboldal sem, hogy melyik pendrive-ban van fat32 "opció", én meg mivel sajnos sík hülye vagyok hozzá, ezért aztán itt szeretnék segítséget kérni egy szakembertől, vagy legalábbis valakitől, aki sokkal jártasabb, tájékozódottabb nálam ebben a témában.

Előre is nagyon köszönöm a segítségeket!



2019. ápr. 12. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A pendrivet olyanra formattalod amilyenre akarod
2019. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam egy program segítségével a maxell pendrive-ot fat32-be formázni, de csak exFAT-ba lehetett.
2019. ápr. 12. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Majd inkább sebességtesztet kellene végezni a beszerzett pendrive-on, a problémád valószínűleg az okozza, nem a fájlrendszer:

[link]

2019. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Format /FS:FAT32 meghajtojele:


Igy próbáld asszem így megy win alatt is

2019. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előző link apropóján, ha esetleg nem tűnne fel:

"Alapértelmezés szerint csak maximum 32 GB-os lemezeket formázhatunk FAT32-re. Külső szoftverek ezt áthidalhatják, ám nem ajánlott."

2019. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Második Válaszoló!


Akkor ezek szerint ez úgy működik, mint a DVD írásnál: Minél lassabb a másolás sebessége, annál jobb az eredmény?

2019. ápr. 12. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennél nem így működik. Fizikailag adott az írási és olvasási sebesség, amit tesztprogramokkal ellenőrizhetsz.

Írás lassabb, olvasás gyorsabb, de egymáshoz nincs közük.

DVD-írásnál más a helyzet, a gyengébb minőségben megírt lemeznél több feladat hárul a hibajavításra, ami lassíthatja az olvasást.

Pendrive nem így működik, itt vagy jó egy cella, vagy nem.

HDD/SSD-nél a firmware lecseréli a hibás szektort a tartalékból, pendrive-nél nem tudom, de nem is kell ezzel foglalkozni. Ha hibás, az kiderül egy szektorszintű ellenőrzésnél.

Pl. HD Sentinel írás és/vagy olvasási teszt.

2019. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagyis pendrive-nál a helyes ragozás, elírtam.
2019. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 13. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!