Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Hogyan adható meg az Xbox One x konzolon a nyelv és a hely?

Vettem egy xbox one x-et Németországban. Mivel ott is élek, így a location-t németországra állítottam. De a language Region-t eng-Hu-ra. Mert amelyik game-re jött ki magyar felirat azt szeretném az anya nyelvemen látni. De automatikusan németül tölti le a game-eket. Pár játéknál választhattam nyelvet de ott sem volt közte a magyar, hol ott magyarul is megjelent. Tanács?

Az új Xbox konzol kezdeti üzembe helyezése során választható ki a nyelv és a hely. A 2016 augusztusi frissítéssel a hely már nem függ a kiválasztott nyelvtől. Nekem nem úgy tűnik..... Ötlet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xbox One X, Language, Region probléma.

ápr. 14. 13:15  Privát üzenet  

A válasz
Nagyon kevés játék van magyarul a gépre. Biztos, hogy van benne magyar? Egyébként meg a játékok legtöbbje a beállításokból szedi a nyelvet, vagyis ha magyart akarsz akkor magyarra kellene állítani mindent. A store régiója változhat. Az One már egységes piacteret használ tehát elvileg mindegy, hogy honnan töltesz le és mit, a nyelvi beállítások szerint fog elindulni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 16. 14:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szegeden keresek állást OKJ-s CAD-CAM Informatikus végzettséggel, két nyelv ismerete mellett. Hol lehet Szegen területén korrekt feltételekkel elhelyezhedni?
Franciások! Mit fejez ki pontosan az alábbi kérdés és helyesen válaszoltam rá?
Youtube csatorna helye számít?
Szerintetek milyen hely Bukarest és nehéz nyelv-e a román? És hasonló a fizetés ott mint itthon ha kimegyek gyakorlatra?
Mandulamutetem után lepedekes műtéti hely mellett természetes ha a nyelvem is lepedekes? Többi lent
Hogy van angolul hogy "Az egy szép hely volt. "?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!