Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan adható meg az Xbox One...

Hogyan adható meg az Xbox One x konzolon a nyelv és a hely?

Figyelt kérdés

Vettem egy xbox one x-et Németországban. Mivel ott is élek, így a location-t németországra állítottam. De a language Region-t eng-Hu-ra. Mert amelyik game-re jött ki magyar felirat azt szeretném az anya nyelvemen látni. De automatikusan németül tölti le a game-eket. Pár játéknál választhattam nyelvet de ott sem volt közte a magyar, hol ott magyarul is megjelent. Tanács?


Az új Xbox konzol kezdeti üzembe helyezése során választható ki a nyelv és a hely. A 2016 augusztusi frissítéssel a hely már nem függ a kiválasztott nyelvtől. Nekem nem úgy tűnik..... Ötlet?



#Language #Xbox One X #Region probléma.
2019. ápr. 14. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés játék van magyarul a gépre. Biztos, hogy van benne magyar? Egyébként meg a játékok legtöbbje a beállításokból szedi a nyelvet, vagyis ha magyart akarsz akkor magyarra kellene állítani mindent. A store régiója változhat. Az One már egységes piacteret használ tehát elvileg mindegy, hogy honnan töltesz le és mit, a nyelvi beállítások szerint fog elindulni.
2019. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!