Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak ha sötét a kép...

Mit csináljak ha sötét a kép fele a TECHNIKA 32-278B típusú tv-n?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy a technika tv bal oldala (kb. a kijelző 40%-a sötétebb mint a másik része.Hiába állítottam át különböző színkombinációra,hiába állítottam aa fényességen, ugyanúgy sötétebb az egyik fele. Lehet már maga a tv romlott el és nem csak át kell állítani?

2019. ápr. 14. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

olcsó tv hamar elromlik főleg egy ilyen teknika :9

Vegyél philps lg samsung sonyt ilyeneket ne ilyen szutykokat,igen a tv romlott el

És nem nem fognak gariba foglalkozni szal vegyl másikat

2019. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Napi szinten javítok ilyeneket, a LED háttérvilágítás jó áron javítható.

A török Vestel által gyártott Technika TV-k kiváló LG LCD-vel szereltek, néha nem térek magamhoz javítás után, hogy milyen kellemes kép van rajta.

Magam egy nagyobb Panasonic plazmát használok TV-ként, de PC-monitorként egy 40 collos hasonló Vestelt állítottam be, nagyon bevált már évek óta.

2019. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, mamáméké a tv és ők nem engedhetik meg az ilyeneket maguknak,ezért volt ilyen "olcsó szar" tv-jük
2019. ápr. 14. 20:58
 4/7 A kérdező kommentje:
2.válaszoló és pontosan mennyi ebbe a LED háttérvilágítás?
2019. ápr. 14. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol írtam azt hogy "szar"?
2019. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te nem írtad,én írtam hogy fos mivel az :D
2019. ápr. 14. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Javítási tételekről nem szoktam beszélni ilyen fórumokon és privátban sem természetesen, ez minden vállalkozásnak a saját ügye.

Viszont mindenki igyekszik olyan áron vállalni, hogy az ügyfélnek is gazdaságos legyen, különben nem jön létre a munka.

Ez úgy működik, hogy fel kell hívni a közeledben elérhető szervizt vagy szakembert, ahol adnak egy árajánlatot, utána el tudod dönteni.

2019. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!