Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Mit csináljak ha sötét a kép fele a TECHNIKA 32-278B típusú tv-n?

Az lenne a problémám hogy a technika tv bal oldala (kb. a kijelző 40%-a sötétebb mint a másik része.Hiába állítottam át különböző színkombinációra,hiába állítottam aa fényességen, ugyanúgy sötétebb az egyik fele. Lehet már maga a tv romlott el és nem csak át kell állítani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: TV, technika, elektronika

ápr. 14. 18:34  Privát üzenet  

A válaszok

olcsó tv hamar elromlik főleg egy ilyen teknika :9

Vegyél philps lg samsung sonyt ilyeneket ne ilyen szutykokat,igen a tv romlott el

És nem nem fognak gariba foglalkozni szal vegyl másikat

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 14. 18:46 Privát üzenet

Napi szinten javítok ilyeneket, a LED háttérvilágítás jó áron javítható.

A török Vestel által gyártott Technika TV-k kiváló LG LCD-vel szereltek, néha nem térek magamhoz javítás után, hogy milyen kellemes kép van rajta.

Magam egy nagyobb Panasonic plazmát használok TV-ként, de PC-monitorként egy 40 collos hasonló Vestelt állítottam be, nagyon bevált már évek óta.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 14. 19:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1. válaszoló, mamáméké a tv és ők nem engedhetik meg az ilyeneket maguknak,ezért volt ilyen "olcsó szar" tv-jük

# 3/7Időpont ápr. 14. 20:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2.válaszoló és pontosan mennyi ebbe a LED háttérvilágítás?

# 4/7Időpont ápr. 14. 21:01 Privát üzenet
Hol írtam azt hogy "szar"?

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 14. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Te nem írtad,én írtam hogy fos mivel az :D

# 6/7Időpont ápr. 14. 21:30 Privát üzenet

Javítási tételekről nem szoktam beszélni ilyen fórumokon és privátban sem természetesen, ez minden vállalkozásnak a saját ügye.

Viszont mindenki igyekszik olyan áron vállalni, hogy az ügyfélnek is gazdaságos legyen, különben nem jön létre a munka.

Ez úgy működik, hogy fel kell hívni a közeledben elérhető szervizt vagy szakembert, ahol adnak egy árajánlatot, utána el tudod dönteni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 14. 22:26 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
LG HDR túl sötét! Van erre valami megoldás?
Ha veszek egy "LTE" készüléket, automatikusan fogom tudni használni az internetet, vagy fizetnem kell érte havonta?
Születésnapra okosóra?
Technika tv-n minden éjjel 3-kor elkezd villogni a kék led. Mitől lehet ez? Valami beállítási hiba lehet?
Az egerem jobb klikkjével van valami probléma. Tudnátok segíteni?
Technika tv verzió frissítés?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!