Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Forza horizon 4-ben elakadtam, segítettek nekem?

Az elején járok a forza horizon 4-ben az első szinten van 2 verseny és egy kaszkadőrös feladat akárhányszor próbálok túl jutni a kaszkadőrös részen sehogy sem sikerül túl jutnom, mindegyik alkalommal amikor végig csinálom a feladatot rámegyek a tovább gombra és nem megy tovabb a játék, a háttérben fent van a szöveg, hogy ügyes vagy vagy valami hasonló és szól a zene, de nem tudok tovább jutni. Bármelyik gombot nyomom nem csinál semmit. Tudtok nekem segíteni? Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Forza Horizon 4, Forza, Xbox

ápr. 15. 19:19  Privát üzenet  

A válaszok
Próbálj nézni youtubeon egy végigjátszást. Ha az elején van akkor gyorsan meg kellene találnod.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 16. 14:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi megpróbálom :)

# 2/4Időpont ápr. 16. 19:11 Privát üzenet
Megoldódott a probléma? Mert jelenleg én is ezzel küzdök

# 3/4Időpont máj. 11. 23:43 Privát üzenet
Nekem is ez a baj

# 4/4Időpont máj. 20. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Forza horizon 4-ben elakadtam, tud segíteni valaki?
A képen látható potik nem tudom hogy milyenek. (lineális? Vagy logaritmusos? ) Nem találok róla semmi féle leírást, megjegyzést. A hangszín szabályzóját akarom megépíteni de itt elakadtam.
Rise of the tomb raider-t játszok a ps4 konzollal és elakadtam benne. Ott vagyok, hogy kötélen kapaszkodom szibériában, Jonah tart engemet közben, s kellene csákánnyal a...
Elakadtam a GTA V-ben segítettek?
Elakadtam a matek házival segítettek?
A RTL Winter Sport nevű játékban az egyik verseny végén elakadtam. Segítettek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!