Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használható-e folyamatosan,...

Használható-e folyamatosan, károsodás nélkül egy 5.1 házimozierősítő és a hangfalak akkor, ha kizárólag csak a front hangfalak, esetleg még a mélynyomó lenne bekötve?

Figyelt kérdés

#HiFi #sztereó #Házimozierősítő
2019. ápr. 16. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakmailag vicces a kérdés (ezen az oldalon túl sok mindenben veszélyt sejtenek a laikusok), de igen.
2019. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha sztereó módba teszed, a hátsó hangfalak végfokjait le is kapcsolja az erősítő, ez szokott lenni a halk kattanás ha üzemmódot váltasz.
2019. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat, valóban laikus vagyok ez ügyben! :)
2019. ápr. 16. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évig be se volt kötve a frontokon és subon kívül más, nem volt rá igényem (sima Genius 5000). Most kötöttem rá először a többit és remekül működik.
2019. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 90 %-ban csak zene hallgatásra szeretném majd használni a most újonnan rendelt házimozi erősítőmet (Denon avr-x550bt), ami viszont a jelenlegi sony ta-fe erősítőhöz képest nekem most még kissé sok kínainak tűnő tulajdonságokkal is rendelkezik, melyek majd lehet, sohasem kellenek, így például a hátsó hangfalak sem.
2019. ápr. 16. 13:35
 6/7 repulo ***** válasza:
Ha szinte csak zenét hallgatsz, miért nem sztereó, miért 5.1?
2019. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert 10 %-ban film nézés is és TV nézés/hallgatás is játszik, továbbá 82 ezerért új sztereót nem kapni ilyen minőségben és ilyen sok kényelmi szolgáltatással, nem utolsó sorban pedig a rajta lévő USB lejátszó is értékes a számomra.
2019. ápr. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!