Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki hallgat manapság magnókazet...

Ki hallgat manapság magnókazettát Hifin stb lejátszón?

Figyelt kérdés

VHS-s lejátszót már ritkán használnak, egyre kevesebben CD-t DVD-t BLU-RAY lejátszót is.

Lemezjátszót használnak még.



2019. ápr. 16. 18:57
 1/7 Bubuka508 ***** válasza:
Például én. Meg szeretem a régi csöves rádiókat is javítani, rendbehozni meg hallgatni.
2019. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
VHS-t is használsz?
2019. ápr. 16. 19:07
 3/7 Bubuka508 ***** válasza:
Elvileg igen, bár pont a videót már régen kapcsoltam be. De előfordul, hogy pl. a tv-ből egy műsort arra veszek fel.
2019. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én néha nézek régi VHSt. Audiokazettám kettő van, ami megmaradt, de nincs magnóm amivel lejátszhatnám. Egy régi Walkmanem van, de az sajnos húzza a szalagot friss elemmel is. CDt viszont szoktam hallgatni és DVDt is nézni. A BluRay túl drága, a lejátszó is és a lemez is hozzá.
2019. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két set-up box van a lakásban, de 3 tv, úgyhogy az egyik tv a videoról kapja a jelet RF kábelen. Sokszor használom felvételre is.
2019. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Set Top Box a normális neve (STB), amit onnan kapott, hogy a régi TV-k tetejére lehetett biggyeszteni.
2019. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úristen, csak nem megint Mr. VHS?
2019. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!