Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak az ilyen VHS...

Mit csináljak az ilyen VHS kazettákkal?

Figyelt kérdés

Videómagnóm cakkozza a kazettákat.

Pár honnapja meg csinálták, megpucolták a fejet görgőt is stb, de ismét elkezdte néha. Kicsit hullámos is a szalag.

A görgőn meg ahol fut a szalag felső széle ott látszik a görgőn hogy 2db szalag csík futott.

LP-s filmeket meg nem nagyon tudok (felvételezni) nézni mert fut a kép SP LP-re váltsa magát, de ezt már régen se tudták meg csinálni még a görgő cserével se régen, meg hiába állítottak a fejen.


Ilyen cakkozott kazettákat szabad használni?

Vagy dobjam ki őket mert másik magnó is ezt fogja majd csinálni?


Kép:

[link]


Videó:

https://www.youtube.com/watch?v=ax8P5fmbAZY

https://www.youtube.com/watch?v=lrot0xBPIEs


Nem tudom miért csinálja megint, pedig meg csinálták a szervizben.


Már 4x volt szervizben amióta meg van, 2005-be vettem.



2019. ápr. 17. 16:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Kuka, a kazi és a magnó IS!
2019. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem te itt még a legszívesebben segítő embereket is kinyírod ezekkel a kérdéseiddel.

Még engem is, aki már nem is merem megmondani, hogy videoszervizt is üzemeltettem, ja 20 éve, azóta hidegen hagy.

Hulladékudvar.

2019. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Dobd ki azt a magnót. Pár ezresért kapsz hibátlant.
2019. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Másik jó magnó nem fogja fojtatni a cakkozást?
2019. ápr. 17. 16:38
 5/21 anonim ***** válasza:
Jó kazettát egy jó magnó nem fog cakkozni. De ezt a kazettát nem tenném már bele a jóba. Nem vagyok szakértő, az is lehet, hogy működne, de biztos ami biztos.
2019. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Majdnem az összes kazettám ilyen.


Nektek nem volt ilyen videómagnótok?

Vagy hallottatok róla valami rosszat?

2019. ápr. 17. 16:49
 7/21 A kérdező kommentje:
Philips vcr vr550
2019. ápr. 17. 16:50
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Állj már le. Neked akárki, akárhogy válaszolhat, nem számít, mert nem fogod fel, és nem állsz le.
2019. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

# 9

Azt sem tudod, miről volt szó. VHS-cakkozós fazon többször is kínlódott itt, kezdetben próbáltam segíteni is, de betelt a pohár, ennyi.

Hogy miről lehet felismerni a történeteit, az pedig intelligencia, műveltség kérdése is, de tisztában vagyok vele, hogy egyeseknek ilyesmi nehézséget okoz.

De azért még nem kell másokat hülyének nézni, mert neked alacsonyabb a szinted.

2019. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
azért írtam mert egy 75 százalékos nulla csávó állandóan meggyanúsít azzal,hogy én dvd és vhs lejátszós kérdéseket rakok ki az zavar.
2019. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!