Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Van egy LG monitorom. TV nézésre is akarom használni. A HDMI 1-en van a PC ott jó minden. A HDMI 2-n van a DIGI beltéri egysége ott csak kép van hang nincs?

Sajnos a monitornak nincs belső hangszórója ezért külső hangfallal tudom megoldani. Hogy tudok a HDMI 2-re hangot varázsolni ahol a DIGI van?

A monitor linkje: [link]

ápr. 17. 23:53  Privát üzenet  

A válaszok
repulo nevű felhasználó válasza:

Van fejhallgató kimenet a monitoron, oda tudsz külső cuccot kötni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 18. 00:52 Privát üzenet

A fejhallgató-kimenet a praktikusabb, csak az érdekesség kedvéért, ha az nem lenne, a boxok analóg kimeneteiről is lehet hangot levenni (SCART, RCA).

De oda kellemetlenebb lenne átdugdosni a PC-ről.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 18. 09:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lecserélték a Telekomos SAT TV beltéri egységét egy KAON CO1600-ra. Ezen van optikai audio kimenet. Van-e értelme egy TOSLINK kábellel üsszekötni a tv-vel a HDMI kábel mellett? Javul-e a Tv hang?
Synaps THD-8000 beltéri miért állítódik vissza mindig a hang? többi lent.
Ha a parabola a beltéri egységgel van összekötve, összeköthetem a Led tv-vel is vagy felesleges? Esetleg javulna-e a kép vagy a hang minősége? A beltéri egy amiko mini a tv egy...
S. O. S. segítséget kérnék plazma TV-vel kapcsolatban, tud esetleg valaki segíteni? Samsung plazma TV-re rádugtunk külső Winchestert, nem használtuk. A baj, hogy azóta nincs...
Beltéri egységen (orion dvbt-r700) szerettem volna lejátszani 1 filmet. Pendrivera ráraktam és a beltéri usb-be beleraktam de csak kép volt és hang nem. Mi a hiba? Részletek lent
Hogy legyen 5.1 hang a Tv-ről szóló adásnak?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!