A The Sims 3-ban, hogyan rakjam be a játékba az egyedi tartalmakat?

Figyelt kérdés

A Package fájlokra gondolok. Addig meg van, hogy Dokumentumok->Electronic Arts->The Sims 3->Mods->Packages

De miután berakom oda a package fájlokat, a játékban nem jelennek meg.. Miért van ez?:( Hogy jelenjenek meg?



2019. ápr. 20. 06:53
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, még aktuális-e, de...

Jó régen telepítettem már .package tartalmakat, arra emlékszem, hogy kell hozzá egy kis program. Önmagában ugye a létrehozott mappa és a fájlok csak ott vannak, de semmi közük a játékhoz. Sajnos nekem már nincs meg a letöltött cucc, de ezt a videót (is) találtam, a legtöbb helyen ez a link volt a leírásban, ahol le lehet tölteni a fájlt. Nem tudom, mennyire tudsz angolul, szerintem alap angollal is érthető, de ha más nem, akkor google fordító.

Szintén nem tudom, az oldal mennyire biztonságos, saját felelősségre tölts le bármit is. (Én egyszer benyomtam egy vírusos RedBull repölőt a San Andreasomba és még csak be sem tudott szállni. :( )

https://www.youtube.com/watch?v=4GvON_7fEFg

2019. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!