Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Labtec Pulse 285 2.1 hangszett...

Labtec Pulse 285 2.1 hangszettem miért suhog, zúg?

Figyelt kérdés
Már szinte új kora óta (10 éves),a hangerőszabályzóját kell mozgatni rángatni,csavargatni egy percig mire nagyjából abba hagyja.Már nagyon elegem van belőle,ha nincs rá megoldás veszek egy újabbat,erősebbet.

2019. ápr. 20. 19:01
 1/4 repulo ***** válasza:

Ha értesz hozzá, ki tudod tisztítani a potmétert, vagy cserélni, ha a tisztogatás nem segít.

Ha nem, szerviz, vagy új készülék vásárlása vár rád.

Azért elég "türelmes" vagy, hogy 10 év kevés volt a probléma megoldására, esetleg még garanciában.

2019. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Laikusok részére (meg amikor lusta vagyok szétszedni és befújni) egy lehetőség: elkezded tekergetni ész nélkül, míg a csúszóérintkezők öntisztuló hatása elvégzi a dolgát.
2019. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi nektek.szétszedtem,kifujtam levegővel,befújtam zarolajzoval és jó lett :) csak bekapcsoláskor van pici hangja.
2019. ápr. 21. 09:36
 4/4 A kérdező kommentje:
már megint ugyanolyan kula mint volt csak vennem kell másikat
2019. ápr. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!