Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri playstation...

Cserepzolika kérdése:

Szerintetek megéri playstation 4-et venni. Azért kérdezem mert ugye 2020-ba jön ki az 5. Vagy már nem éri meg?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 21. 20:33
 1/4 anonim válasza:
11%

Szerintem nem, én ezért nem is veszek.


Viszont hozzà kell tenni, hogy aki mai jàtékokkal akar jàtszani, és nincs pénzze 300 000 Ft-os gamer laptopra, annak a PS4 jó befektetés, főleg akkor, ha van egy jó TV-je.

2019. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem annyiban megéri, hogy mivel elvileg a PS5 majd viszi a PS4-es lemezeket majd, így ha most játszanál bármivel, tovább tudod vinni a következő generációba.


Nekem is egy csomó játékom van PS4-re, így sokkal boldogabb vagyok, mint régen, amikor a játékaimat is el kellett adni, amikor beszámíttattam a PS3-am egy PS4-be.

2019. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most akarsz játszani vagy majd akkor? ha most, akkor megéri
2019. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeintem mindenképpen megéri. a PS4 pro és a sima is elég erős vas a mai napig. FullHD-ben visz mindent kérdés nélkül, igaz hogy csak 30 FPS-ben. De a sony játékai meg vannak úgy csinálva, hogy azokon nem észrevehető a 30 FPS.

Másrész nem értem a kérdést.. ha 2-3 hónapról beszélnénk megérteném a vaciliálást. de leghamarabb 2020 ősszel érkezik.. ha jön akkor. ez több mint 1 év.

Ha majd játszani akarsz vele, feltételezem most is akarsz játszani valamivel. Ha van pénzed komoly gépre akkor tolhatod azon is. Én szétbontottam a I7/1080ti közel 600 ezret érőgpemet.. mert ugyanolyan játékminőséget és sokal több játékélményt kiszedtem egy ps4 pro-ból.

Jó a PC is, de azon nincs Spiderman, god of war, uncharted, horizon, detroit, days gone stb. Engem a ps megvett kilóra a játékaival.

Online multiplayerekhez talán jobb választás a pc stabilités miatt, de ezt neked kel eldönteni.

Hakijön a ps5, akkor majd még mindig jó áron lehet eladni majd a ps4-et. és akkor nem 170-et adsz ki a ps5-ért, hanem mondjuk csak 90-et + eladod a ps4-et.

2019. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!