Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Mélyládáknak nem elég az autó akksi?

Sziasztok, a porblémám az, hogy a kocsiban van 2 db 400 W os mélyláda, és két db erősítő. Egyik 1000W 4 csatorna másik 500W két csatorna, erröl megy a két mély + 2 hangszóró. Szerintetek az a kis 45 ah akksi kevés hozzá.

Azt vettem észre, hogy egy láda erősebb mint a kettő együtt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: mélyláda, áram

ápr. 21. 20:59  Privát üzenet  

A válasz
repulo nevű felhasználó válasza:

Ezzel te is ki tudod számolni.

[link]

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 21. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben íígy elég egyértelmű már. köszönöm

# 2/2Időpont ápr. 21. 21:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szombathelyen kit ajánlanátok autó hi-fi szereléshez?
Tudtok olyan auto modellt ami részletesen tartalmazza a belső részeket is (kuplung, motor, kipufogó rendszer stb)?
Forza horizon 4-ben elakadtam, tud segíteni valaki?
Hogy tudnék felforrasztani egy cd lejátszós autórádió áramkörére egy aux bemenetet, ha sajnos sehol nem látom megjelölve a bal-jobb-föld pontokat?
Gta 5-ben melyik a top 3 leggyorsabb autó és top 3 leggyorsabb motor?
Megrendelhetem ezt az ISO-kábelt az autórádióhoz?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!