Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért halkulnak le a mélyládák...

Miért halkulnak le a mélyládák a kocsiban?

Figyelt kérdés
Adott 2 erősítő, egy négy és egy két csatornás. A 4 csatornás első 2 csatornáján 2 hangszóró van, a 3-4. csatornán Hídbakötve van az első mélynyomó. A másik erősítőn van szinten hídba egy mélynyomó. Az árammal nem lehet gond, a jelet a fejegységből elöször a 4 csatornásba vittem az 1-2 csatornára, onnan megy át a a másik erősítőbe, majd onnan vissza a másik erősítő 3-4 csatornájához. Egy ládával jobban szól, mint kettővel. Előre is köszönöm.

2019. ápr. 23. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ellenfázisban dolgoznak és kioltják egymást. Egyiknek cseréld fel a bekötését, hogy akkor mi van.
2019. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam, köszönöm :D
2019. ápr. 23. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát így sosem fog jól szólni, a jel megy egyik erősítőről a másikra, két különböző erősítő hajt 2 (nem tudjuk hogy egyforma e) mélyládát, még 2 ugyanolyannál is szokott fázis hiba lenni, nem hogy ilyen bonyolításnál. Szerintem hajtsd meg a szettet a 4 csatisról hídban, a másikról meg egy mélyládát.
2019. ápr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!