Szeretnék venni bluetooth fülhallgatót. Mire kellene figyelni a vásárláskor?

Figyelt kérdés
Évek óta bármilyen vezetékes fülhallgatót veszek, rendre mindig tönkremegy, legfeljebb pár hónapig bírja, ezért inkább blueooth fülhallgatót szeretnék venni. Nem fejpántos típust keresek, hanem olyat, am fülbe/fülhöz illeszthető. Jó lenne, ha lenne rajta mikrofon, illetve androidos telefonhoz meg számítógéphez használnám még, de főleg telefonhoz. Ha van valamilyen konkrét típus, azt is szívesen venném, mivel sosem volt ilyenem. Egy nagyobb üzemidő jó lenne, mert egész nap úton vagyok. Valami strapabírót szeretnék, mindenképpen 20 000 Ft alatt.

#fülhallgató-bluetooth
2019. ápr. 24. 10:48
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Huawei AM61 nem rossz és 20 alatt van.

Ha a teljesen kábelmentes verzióra vágysz, akkor ott a HONOR AM - H1C, vagy a Honor FlyPods, ugyan az már 23-28 rugó, de klasszisokkal jobb a noname earbuds bigyóknál.

2019. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy JVC HA-EBT5 van. Elvileg már nem kapható, de hasonló biztos. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Én munkába menet bringán használom. Folyamatos működésben kb 5 órát bír ki az akku és jól szól. Stereo és van rajta mikrofon.
2019. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nevezz be gyorsan egyre, bátran ajánlom, nekem is ilyenem van. Szépen szól, egész jó az üzemideje is, kivéve LDAC-t használva, mert akkor kb. felét, 2/3-át tudja az ígért üzemidőnek. Egyébként adnak hozzá jack-microUSB kábelt, amivel vezetékesként tudod használni a fülest, ha mondjuk lemerült, vagy ha tartalékolnád az akkumulátor töltöttségét későbbre.

2019. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan paramétereket adtál meg, melyek nehezen vagy talán semmilyen módon nem hozhatók össze. Strapabíró legyen, olcsón, univerzális felhasználási lehetőséggel, és mindezt vezeték nélkül? :-o

Időközben vettél valamit? Mit sikerült?


Kissé audiophile vagyok, de nem viszem túlzásba. Az ötvenes éveimhez közeledve manapság megengedhetek magamnak egy szintet, de ez közel sincs a komoly audiophile szerkezetekhez.

Az értelmes vezeték nélküli bluetooth fülhallgató 30-40 ezernél kezdődik. 20 ezertől is lehet kapni, de azoktól ne várj túl sokat. Jómagam és családom is a fejhallgatókat preferáljuk inkább. Van fülhallgatónk is, de azok csak egyfajta tartalékok (vagy kaptuk valamilyen eszközhöz). Nekem is van egy vezetékes fülesem, amit magammal hordok a táskámban, hogy legyen mihez nyúlni, ha nincs más.

Nekünk a következők vannak és nagyon kiválók:

- Sennheiser HD 4.50 BTNC - fejhallgató - utcára, számítógéphez, de még hifihez is jó. Egy feltöltessél 15-20 órát bír! (most is rajtam van)

- Sony WH-H900N - fejhallgató - (nejemé) utcára, telefonhoz, számítógéphez tökéletes

- Sony MDR-XB50APB XTRA BASS - vezetékes - nagyon jól szól, utcára kiváló

- MarleyLiberate XL (EM-FH041-MI) - fejhallgató - (fiamé) utcára, telefonhoz, számítógéphez tökéletes

- Marley Positive Vibration 2 (EM-JH133-CP) - fejhallgató - (lányomé) utcára, telefonhoz, számítógéphez tökéletes - ez 20 ezer alatt van újonnan!


+ a Hifihez van egy Sennheiser HD 600 - vezetékes - Álom, el sem lehet mesélni, mennyire tökéletes! :-)

(Londonban vettem egy ismerőstől, használtan fél áron)

2019. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :)

Azóta kicsit elsikkadt a dolog, úgy döntöttem, hogy megvárom, hogy a mostani tönkremenjen. Egyelőre ez elég jól bírja. Egy Marleyt vettem. Igazából nekem nem lenne igényem a vezeték nélkülire, ha nem menne mindig tönkre a vezetékes.

2019. máj. 28. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!