Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretném jó minöségben...

Szeretném jó minöségben lejátszani a cd-imet miket kell ehhez beszereznem?

Figyelt kérdés
Gondolom kell egy cd lejátszó egy erősítő meg hangfal. De nem tudom milyet kellen venni plusz nem tudom kell-e még hozzá valami. Ár-érték arányban az arany középutat vallom. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2019. ápr. 24. 18:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért. Tudom nem mentség, de telefonról írok.
2019. ápr. 24. 18:12
 2/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ezek kellenek hozzá. Bár a hangfalakhoz általában adnak, de nem árt, ha veszel egy minőségi hangszórókábelt is. A többihez képest ez már nem összeg.
2019. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az arany kozeput? Itt ilyen nincs hallgass meg pár hifit használtan lenne érdemes venni. Ja meg hifis fórumokat olvasni. Szerintem 2-300e Ft körül már használatban jókat ki lehet fogni
2019. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 repulo ***** válasza:
100%
Ez a "jó minőségben" mindenkinek más. Van akinek tökéletes a használt 5-10 ezer forintos egybe mini hifi, és van aki a 400 ezres referencia futóművel nem akarja lejáratni a rendszerét. Inkább írj egy keretet, hogy mennyit szánsz rá.
2019. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, neked mi a jó minőség. Lejátszani bármi le tudja, arra rákötsz egy normálisabb aktív hangszórót (10-15 ezer Ft), és már lehet is bosszantani a szomszédokat. Ha viszont nagyon vájtfülű vagy, akkor tényleg kell egy normális lejátszó, egy erősítő, meg két nagy doboz, amihez már hatszámjegyű összegre lesz szükséged.
2019. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát olyan 300-400 körül maximum.

Mondjuk ez a kombó megfelelő?

Cd lejátszó narantz cd5005

Erősítő Marantz pm5005

Hangfal Klipsch Reference R-24F Hangfal

2019. ápr. 24. 18:26
 7/12 repulo ***** válasza:
65%

Jó, de a Klipsch-et hallgasd meg mielőtt megveszed, nem mindenkinek jön be a hangja.

Mondjuk arany középszerhez képest ez pont belépő kategória. :-)

2019. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oh értem hát ez kínos. De nagyon szépen köszönöm a válaszod. És a többiek eddigi válaszát is köszönöm.
2019. ápr. 24. 18:36
 9/12 repulo ***** válasza:
100%
Szerintem akkor jársz a legjobban, ha felhívsz egy bemutatótermes hifi üzletet, egyeztetsz időpontot, elmondod mit szeretnél és meghallgatsz pár összeállítást, mert itt hiába osztjuk az észt, te fogod hallgatni.
2019. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, lehet valóban az a legcélravezetőbb. Nagyon szépen köszönöm a válaszod.
2019. ápr. 24. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!