Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt vagy új autóhifi...

Használt vagy új autóhifi erősítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég vettem egy 2003-as suzuki swiftet, amiben elől van két pioneer hangszóró(pontost típust nem tudok), kalaptartóban mnc 37569 oválok és egy ultimate titanyum mélyláda, illetve tervezek venni egy kenwood kmm-bt304 fejegységet is. Ezekhez szeretnék erősítőt venni, 20 ezerből szeretnék kijönni, az akksi 45 Ah-s, szóval csak olyan 2-300 wattos jöhetne szóba.Használtan vagy újonnan, illetve milyeneket ajánlanátok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 29. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Mekkorák az első hangszórók? (Átmérőben)

Milyen mélyláda?

Oválok nem kellenek, dobd ki nyugodtan, a minőségi zenehallgatáshoz semmit sem tesz hozzá.

A Kenwood KMM bt304 helyett 305-öt vegyél, újabb verziója, ugyanannyiért.

Ja és mindenképp használtan érdemes, de tudnom kéne hogy mihez kell erősítő.

2019. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ma le fogom mérni az első hangszórókat, a mélyet viszont nem tudom, csak a membránra ráírva ezt találtam: ultimate titanium symetec subwoofer.

Igen, erről több helyen olvastam, hogy az oválok feleslegesek, nekem nagyon jól szól így is, kíváncsi leszek milyen lesz az első szett mélyládával.

2019. ápr. 30. 08:37
 3/8 A kérdező kommentje:
ui: A mélynyomó zárt ládában van.
2019. ápr. 30. 08:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Vedd ki a nyomót, a mágnesen több infó is szokott lenni :)

20000-től fölfelé nézz árban erősítőket.

2019. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, elől egy 10 cm átmérőjű pioneer TS-G1045 szett van, a mélynyomó pedig ultimate titanium TS1200 (12").

Ezekhez az oválok segítenének, vagy inkább kössem ki őket? Illetve milyen márkájú erősítőt javasolnátok?

2019. máj. 1. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Előre 26,6-ös komponens szettet kellene raknod az ajtókba. Igen, meg kell vágni a kárpitot.
2019. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, később tervezem azt is, viszont egyelőre még nincs keretem új első szettet venni, a mostaniak minőségéről mit gondoltok?
2019. máj. 6. 06:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Elírtam, 16,5-ös szabvány szett kell.
2019. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!