Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet az, hogy 1-2 ezer...

Hogy lehet az, hogy 1-2 ezer forintért sem kellenek használnak dvd lejátszók? Emagon miért lehet még mindig venni dvd lejátszókat, hogy ha ennyiért sem kellenek senkinek sem?

Figyelt kérdés
Miért lehet pl emagon kapni dvd lejátszókat újakat,hogy ha használtan 1-2 ezerért van egy csomó felrakva és vevők valószínű nem tolonganak érte ennyiért sem.

2019. máj. 4. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Az áruház próbál profitot termelni és lehetőleg minél nyereségesebben eladni a termékeit. Ha nem viszik, hát nem viszik, raktárban egy sarokban nem fognak megromlani a lejátszók.

Olyan emberek pedig mindig lesznek (sőt ők vannak többségben), akiknek nem kell más használt dolga, hanem újat akarnak venni.

2019. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod ez nem csak pénztől függ,hogy új dolgot veszel vagy használtat. Emberfüggő ez én ezt mondom. Saját magamból indulok ki. Ruha téren néha turkálózom néha új dolgot veszek pl tornacipőt . Volt olyan,hogy én annyira nem szeretnék kiadni 1 új bringára sok pénzt ,hogy inkább használtat vettem . Olyan volt mint az új . Pár karc volt rajta ennyi. Boltba és postára járni nekem megfelel. Ki mire ad én azt mondom.
2019. máj. 4. 20:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Elektronikai dolgoknál úgy vagyok vele,hogy egy régi képcsöves tv-t 3-4 ezerét simán megveszek . Adok ki rá pénzt ,de telefonra inkább már nem. Inkább emagon rendelek egy újat . Szóval ez furcsa dolog. Mivel én nem használok dvd lejátszót nekem ez furcsa volt . Kíváncsiságból kerestem rá a jófogáson és emagon ezekre a lejátszókra.
2019. máj. 4. 20:14
 4/8 A kérdező kommentje:
elgondolkoztam rajta,hogy ennek a lemezes filmtárolásnak már kampó lenne ? Meghalt végleg ? hmmmmm
2019. máj. 4. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Csodálkozol, hogy kihalt (még)egy optikai tároló, amikor már micro-nano SD kártya méretekben kapni újraírható, több-tízszer nagyobb kapacitású adattárolókat? A mai modern számítógépekbe sem vesz az ember optikai olvasót, hiába 3-4.000Ft-ért már talál az ember alapcélnak megfelelőt újonnan.
2019. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"elgondolkoztam rajta,hogy ennek a lemezes filmtárolásnak már kampó lenne ? Meghalt végleg ? hmmmmm"


Ez már számtalanszor fel lett vetve ebben a kategóriában és számtalanoszor meg is lett válaszolva, higy "igen, méghozzá elég régóta", de úgy látszik egyesek nem kepesek megérteni, és megkérdezik újra.

2019. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*hogy
2019. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindenki szuverén joga eldönteni mit vesz és újonnan vagy használtan. Semmilyen műszaki cikket nem veszek használtan, mert egyrészt nem tudsz sok esetben garanciát rá érvényesíteni, másrészt nem ismered az eladót, nem tudod, hogy van-e olyan hiba amit nem árul el, vagy ami csak 1 hónap múlva jelentkezik, akkor meg szívás. Ruha az megint más.
2019. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!