Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Blu-ray lejátszó eladása...

Blu-ray lejátszó eladása könnyebben meg, hogy ha az árba bele rakok 1 hifit 2 hangfallal?

Figyelt kérdés

Meggyűlik a bajom a blu-ray lejátszóm eladásával. Ezért gondolkoztam,hogy adjam el és arra jutottam adok veszekes csoportok alapján,hogy a hifiket jobban el tudják adni dvd és blu-ray lejátszóval együtt. Van logika ebben,hogy ha én meghirdetnék 1 blu-ray lejátszót és egy hifit eladásra ? blu-ray lejátszó philips márka , hifi kenwood baj lehet ez ?


[link]


Ilyen a hifim.



2019. máj. 6. 09:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Nézegetem lapozgatom ezeket az adok veszekes oldalakat és kiírták már,hogy ilyet keresek : a képen 1 darab dvd hifi hangfalakkal. 1 egy ember keres ,keresett ilyet.
2019. máj. 6. 10:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól megírtam. Nem 1 ember keres ilyet.
2019. máj. 6. 10:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy szerezzek be két hangfalat aztán úgy ezer százalék,hogy eladás siker ?
2019. máj. 6. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme hetente ezt kérdezgetned. A hirdetést végre felrakni viszont annál inkább, ugyanis AKKOR FOG KIDERÜLNI.
2019. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!