Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » VHS lejátszó le van némítva? SOS

VHS lejátszó le van némítva? SOS

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős! Le van némítva a VHS lejátszónk, hogyan hangosíthatnám fel? Típusa: Samsung SV-410G

Nagyon rég használtam, nem emlékszem hogyan kell felhangsoítani:/



2019. máj. 6. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

VHS-magnókban nem szokott lenni hangerőszabályzó, az a TV-ben van.

Miből gondolod, hogy némítva van?

Taján inkább hibás:

[link]

Vagy a SCART nem érintkezik stb.

2019. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

VHS lejátszón nincs hangerőszabályzó, legalábbis én nem találkoztam olyannal. Legfeljebb távirányítója lehet olyan, ami a kompatibilis tévén tudja szabályozni a hangerőt. De hangsúlyozom, a tévén.

Szerintem hibásan csatlakoztatod a lejátszót a tévével.

Milyen összeköttetést használsz?

2019. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A távirányítón van egy audio gomb, ha azt megnyomom, akkor a sarokban megjelenik egy habgszóró, mellette egy x-szel.

Egyébként a távirányító típusa: Samsung 10329N, kép van, minden jól működik, csak hang nincs. (hátha ezek segítenek)

2019. máj. 6. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

"A távirányítón van egy audio gomb, ha azt megnyomom, akkor a sarokban megjelenik egy habgszóró, mellette egy x-szel."

Tökéletes, azt nem kell megnyomni.

2019. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én csatlakoztattam a tv-hez (nem az enyém a lejátszó se), de jól van csatlakoztatva, minden tökéletes, kivéve a hang.
2019. máj. 6. 10:53
 6/9 A kérdező kommentje:

Megnyontam, de csak a hangszórót és az x-et írja ki... (hosszan is próbáltam, az se működött)

De azért köszönöm a segítséget!

2019. máj. 6. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az X azt jelentheti, hogy nincs csatlakoztatva hangszóró/fejhallgató, vagy a funkció nem használható.

Ha a kábelek megfelelőek, akkor csak az lehet, hogy a lejátszó nem tudja kezelni a tévé hangerejét. Miért nem ott hangosítod fel?

2019. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fel van hangosítva, de semmit nem használ
2019. máj. 6. 11:01
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!

Leellenőriztem a kábeleket, az egyik kicsit ki volt lazulva, megigazítottam, megjött a hang és a kép is világosabb!

Köszönöm mindnyájatoknak!😊😊😊😊

2019. máj. 6. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!