Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Újfajta televíziók eladhatóak...

Újfajta televíziók eladhatóak betört képernyővel?

Figyelt kérdés
sajnos betört a képernyő el bírom adni ? A fiam leverte az asztalról csattant egy nagyot . Pókhálósra tört a képernyő. Ezekben a led tévékben milyen eladható alkatrész van ,hogy ha így egészben nem tudom eladni ? 1 -szer lett valami baja szerelő kicseréld benne valami paneles alkatrészt az eladható ?

2019. máj. 9. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg annak a szerelőnek eladni, de más nem igen veszi meg.
2019. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azon a panelen kívül nincs más eladható alkatrész benne ? Azt hiszem ezt LED panelnek nevezik ami egyszer tönkrement . Aztmondta a szerelő,hogy a ledes tévékben ezt 1-2-3 évente cserélni kell mert beadja a kulcsot.
2019. máj. 9. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:

A LED panel benne a legdrágább, és pont az tört be.

A háza nem érték, mert nem szokott tönkremenni, ha az elektronikája működik, és épp van egy pont ilyen hibás készülék, amit meg kéne javítani, akkor ér valamennyit. Nem sokat, pár ezer forintot.

2019. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ,senki nem vesz képernyő sérült tv .
2019. máj. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen totálkárosra tört a tv. Egy pár ezer forintos tápegység és vezérlés maradt meg 1-2-3 e Ft ért érdemes lehet megpróbálni eladni
2019. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor a led az a képernyő ?
2019. máj. 10. 14:56
 7/10 Szirty ***** válasza:

Legalább a típust leírhattad volna.


Nem, a LED a háttérvilágítás. A képernyő LCD kijelző.

Alkatrésznek pár ezresért eladható még.

2019. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
samsung a márka ,de nem értem,hogy ez miét fontos
2019. máj. 10. 19:59
 9/10 Szirty ***** válasza:

Miért fontos?


Mint ha törött autót akarnál eladni bontásra de nem árulnád el hogy Suzuki Swift, vagy Ford Galaxy.


lehet hogy aki pl. inkább csakk LG gyártmányokkal foglalkozik az nem venne Samsung-ot, de LG-t igen.

Így érted?


Egyébként nekem mindegy.

Szerintem hirdesd meg mondjuk vaterén vagy jófogáson, apróneten stb. Valószínűleg el tudod adni ha nem horror árat kérsz érte.

De azt javaslom a leírásába a pontos típust ís írd le. :D

2019. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok oké megfogadom :)
2019. máj. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!