Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

A laptopot hogyan tudom csatlakoztatni a monitorral?

Csak laptopom van gépem nincs. Rádugom a kábeleket a monitorra és működik is? Nem kell hozzá pc vagy ilyesmi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: monitor, laptop, csatlakozás, PC

máj. 16. 00:01  Privát üzenet  

A válaszok
A laptop (kapaszkodj, ez lehet hogy elsore meredek lesz) EGY HORDOZHATO PC! Ha van rajta megfelelo csatlakozo, van megfelelo kabeled, a monitorra pont ugyanugy kell racsatlakoztatni, mint egy nem-hordozhato PC-t.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 00:22 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Alapból nem tudom mindegyik laptop megjeleníti-e a képet a csatlakoztatott monitoron automatikusan, az én régi gépemen az Fn+valamelyik funkciobillentyűvel aktiválni is kell.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 16. 05:50 Privát üzenet

Ha rá tudod dugni, akkor mehet, ennek feltétele a megfelelő csatlakozó is.

Win+P billentyűt ismerd meg esetleg.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 08:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tévékhez aktív hangfalat csak a fejhallgató-kimeneten lehet csatlakoztatni?
Külső merevlemez rá lehet csatlakoztatni új tipusu okos tvre?
Tabletre lehet routert csatlakoztatni?
Összetudom csatlakoztatni a számítógépet a monitorral (ami egybe tv is) hogy a tv hanszórója szóljon? (ha pl netezek)
Hogyan lehet csatlakoztatni egy Microsoft Lumia 532-es telefont egy független monitorhoz?
Sos. Hogyan tudom a fujitsu siemens amilopro v3505 laptopomhoz az lg flatron 795ft monitort csatlakoztatni? Sajnos betört a laptop kijelzője és szeretném külső monitorral használni.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!