Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PS4-el lehet a baj vagy a...

A PS4-el lehet a baj vagy a monitorral?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vásároltam egy használt PS4 Slim konzolt és egy használt Nec monitort. Az elején tökéletes volt, mindig egyből megjelent a PS logó amikor a konzolt bekapcsolt viszont pár hónapja már csak akkor jön be a kép ha a konzolban mozgatom a hdmi kábelt és utána vagy bejön a kép vagy nem, de van, hogy bejön, kiírja azt, hogy thanks for the eco mode, játszok stb. majd egyszer csak elmegy és azt írja ki, hogy dvi-d no signal. Ma vettem egy új hdmi kábelt, de ezzel már eleve nem jön be a kép hiába húzom ki majd vissza, monitort kikapcsolom majd vissza, semmi. Bár a vége másabb ennek az új hdmi kábelnek. (bal régi, jobb új) Mivel nem nagyon értek ehhez az egészhez, mit tanácsoltok? Gondolkodtam már azon is, hogy új monitort veszek csak fura, hogy eddig mindig bejött a kép, most meg.. hiába cseréltem kábelt.

[link]



2019. máj. 16. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a konzolban kellett mozgatni a kábelt, a konzolon lévő csatlakozó a rossz. A kábel amit vettél jobb, mert dual linkes, azok az extra lábak.
2019. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oh, értem..

A portot a konzolban ki lehet cserélni vagy valami?

2019. máj. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!