Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikor fogják megszüntetni a...

Mikor fogják megszüntetni a DVD lejátszók gyártását?

Figyelt kérdés
Meddig fognak még dvd lejátszókat gyártani? Tudtommal van egy pár gyártó aki már megszüntette a gyártást.

2019. máj. 19. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3 éve ilyenkor a Funai még javában gyártott VHS lejátszókat, ehhez képest pár évig még biztos lesz DVD lejátszó.
2019. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lenne még igény dvd lejátszókra ? Van rá kereslet ? A kérdés Magyarországra is vonatkozik.
2019. máj. 20. 10:06
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a Gyakori Kérdések elektronikai szekciójában miért érdeklődnek az emberek(?) ilyen gyakran a DVD-lejátszók sorsa miatt.

Máshol sehol nem tapasztaltam ezt a fokozott érdeklődést.

Ez valóban ekkora súlyú probléma napjainkban?

2019. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért ? Hol érdeklődjenek az emberek ? Ezért nem fogom felhívni a tudakozót. Múlt héten nézegettem őket az új lejátszókat venni szeretnék ,de nem gyártanak már a nevesebb márkákból így használtat szeretnék vásárolni. Nem olyan sokért árulják őket használtan. három négy ezerért már kapni normálisat úgy,hogy olyan márkát nézegetek amiket már nem gyártanak ,de még jó megbízható készülék.
2019. máj. 20. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:

"így használtat szeretnék vásárolni."

Én azt hittem hogy magyarázatot adsz arra, amit kérdeztek tőled, hogy mi a fokozott érdeklődés háttere, de nem tudtam értelmezni a dolgot.

2019. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nem csak DVD lejátszókra de még elektroncsöves erősírőkre is van igény és gyártanak is. Nemrég például az euronicsban láttam kazettás rádiós magnót.
2019. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ötös vásárolni szeretnék és nem magyarázkodni. hatos kazettás rádiót magnót veszik és vagy régóta ott van ? beírtam keresőbe mert nem jutott eszembe mi az,de így már tudom.
2019. máj. 21. 10:24
 8/15 A kérdező kommentje:
samsung és philips dvd lejátszót kerestem új készüléket ,de nem találtam .Használtan nézelődöm.
2019. máj. 21. 10:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Bármelyik használt márkát nézed, nem tudhatod az üzemórát, ami a lézer-LED elhasználódása szempontjából lényeges.

Az ócskákon ráadásul nincs HDMI, amivel kikerülhető a felesleges és minőségrontó analóg konverzió, hacsak nem képcsöves TV-t használsz.

2019. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2 tv van a családba 1 régi és egy új fajta ledes tv. Mit gondolsz vegyek akkor új lejátszót mondjuk egy kevésbé ismertet panasonic,manta,sensor ?
2019. máj. 21. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!