Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Drón vagy okosóra? Többi lent.

Drón vagy okosóra? Többi lent.

Figyelt kérdés
18.születésnapra szerintetek melyik lenne a jobb? Számolgattam, hogy nagyjából rokonoknak mennyit szoktunk adni, plussz mennyit keresek a nyáron és arra jutottam, hogy vagy egy DJI Mavic Air + 0 Ft vagy egy Samsung Galaxy Watch + kb 100.000 Ft lesz utána. Elég hülye a kérdés de szerintetek? A drón nagyon tetszik, fotózni is szeretek de nem akarom minden pénzem felélni, illetve nem is biztos, hogy annyit tudnám használni, az óra pedig baromi praktikus, tetszik is, sportolni is jó lenne stb. Várom a véleményeket!

2019. máj. 20. 15:00
 1/9 anonim válasza:
Drón szép és jó csak egy gond van vele , hamar tönkre lehet tenni. Nekem ez a harmadik drónóm, a többi kettő is jó minőségi volt de egy fa, szél, épűlet. tönkre teheti. Az óra szerintem meg éri.
2019. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Én drónt vennék. Okosórám már kettő van.
2019. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a drónt választanám
2019. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1:Nekem is ez a bajom. Volt már egy, bár az inkább ilyen tanuló drón, kicsi, olcsó, megtanít kb kezelni és ennyi, de az is olyan volt, hogy egy ideig fu de jó aztán szépen leszoktam róla. Nyilván egy komolyabb más, tök jó dolgokat lehetne vele csinálni, de ennyit nem biztos, hogy szánnék rá, bár tudom, hogy a normálisak ennyi vagy e fölött mozognak.

2: Igen úgy valszeg én is könnyebben dontenék, de per pill egyik sincs. :D

2019. máj. 20. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Melyik Galaxy Watch, csak mert akad már egy pár?


Személy szerint én is kipróbálnám a drónozást, de szerintem semmi extra nincs benne, szintén hamar megunnám, illetve valóban nagyon kényes, törékeny hobbi.

Az órát választanám, az legalább praktikus, és divat-kiegészítő is.

2019. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Konkrétan még nincs meg, hogy melyik de én is láttam, hogy van 42es, 46os, különböző színek, talán E-Sim adott esetben, de még nincs meg a befutó. Igen én is erre gondoltam, jól is néz ki, praktikus is, szeretem is az órákat.
2019. máj. 20. 22:16
 7/9 anonim válasza:
a dron árát átlagosan 3-al kell szorozni, z okos ora árát nem.
2019. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mint tapasztalt drón pilóta, én azt tanácsolnám hogy ha el akarsz kezdeni drónozni, valahogyan szorítsd ki egy 6-8 ezres játék gép árát. Azzal meg tudod tanulni az irányítást,nem kell félteni hogy összetöröd, és annyira pici, hogy kárt se tudsz vele okozni emberekben vagy tárgyakban. Ha ez így megy, és tetszik, akkor jöhet a nagy gép.

Egyébként egy DJI drón már nem az a kategória amire még kétszer ennyit fogsz rákölteni, ez inkább a saját építésű racerekre igaz.

2019. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
amíg meg nem nyomja erkélyen a visszahívó gombot egy tapasztalatlan pilóta...
2019. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!