Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen új elektronikai cikkeke...

Milyen új elektronikai cikkeket érdemes venni 2019-ben?

Figyelt kérdés

Régen vettük a Tescóba stb boltokban, a kazettás CD-s bakelit lemezjátszós hifiket, BluRay lejátszókat, DVD lejátszókat, videómagnókat.


De mára már elavultak.


Mit lehet venni helyettük?

PC és tévén kívül.


PC-hez jó az 5.1-s hangrendszer vagy a 2.1-s hogy jól szóljon és a mélynyomó is, ez szintén a tévéhez is jó.



#DVD #HiFi #VHS?
2019. máj. 23. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2019. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyat érdemes venni, amilyenre szükséged van. Attól, hogy megjelenik egy újabb ez, egy újabb az, még egyáltalán érdemes kidobni a régit.
2019. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon kifordítva közelíted meg a dolgokat, ismerős ez a stílus.
2019. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szirty ***** válasza:
100%
Fel akarsz támasztani magadban egy igényt hogy kielégíthesd?
2019. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sokan azt mondják már kutya se használ ilyeneket, felesleges pénzt belefektetni.


Én már annyit szervizeltettem a videómagnómat 5x hogy teljesen nem tudják meg csinálni, úgyhogy azóta más baja is lett.

Asztali DVD felvevőm 2x volt, de azt jól megtudták csinálni.

Van egy micro hifim 2x volt szervizben mert el ment a hangja de azt meg is tudták csinálni, de az utóbbit hogy nem rendesen érzékel a felfelé hangerő gomb, sajnos hiába tisztították meg,(távirányító van hozzá).

Van egy hifi tornyom bakelit lemezjátszós dupla kazettás CD-s de nem tudták meg csinálni mert nincs hozzá alkatrész.


Most már nem akarok szervizelteti legalább is a videómagnót és a hifi tornyot sem.

Azt láttam hogy megkenték őket.


Lehet még új hifit venni amin minden van?

Lesz még a közeljövőben hogy videómagnót újra gyártsanak mint a bakelitet?


Használt cuccok nem érdekelnek.

2019. máj. 24. 13:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Hifi, hol élsz te? Lemaradtál egy pár évtizedet? Manapság a Bluetooth hangszóró megy.
2019. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki a Bluetooth hangszóró mit egy tolltartó vagy egy táska. :D


Biztos rossz a hangjuk is, és én nem hordani akarom őket hanem tévére kötni meg pc-re, hogy rezegjen be a lakás horror filmek közbe és zene közbe is.

2019. máj. 24. 13:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Hányszor meséled még el a régi cuccaid élettörténetét? Ezt művelted itt hónapokon keresztül regebben is, most megint kezded? :'D
2019. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
# 8 Nem kezdem. Csak azért mondtam el, hogy ezeken akarom majd leváltani.
2019. máj. 24. 22:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Koncepcióváltás szükséges, ahhoz kell venni az eszközöket.

De így nincs értelme a kérdésnek, nem tudhatók az igények sem, hogy mit akarsz voltaképpen.

Pl. TV-műsort akarsz rögzíteni, de nem mindegy a szolgáltató sem, ott van a kódolás kérdése, vagy minek rögzíteni, amikor tele van a torrent mindennel stb.

2019. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!