Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki vásárolt már wish-ről...

Valaki vásárolt már wish-ről okosórát?

Figyelt kérdés

Pár napja letöltöttem a Wishnek a mobil appját. És láttam, hogy előfordulnak ilyen 95% kedvezmények pl. okosórára is, és egy 80ezrest 1-2 ezerért reklámozzák. Azt tudom, hogy van rajta szállítási költség az dob az áron.

Nekem kicsit akkor is furcsa, hogy ilyen olcsón meg lehetne venni.


2019. jún. 2. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Te gyerek vagy fogyatékos vagy, hogy ilyeneket beszopsz?
2019. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kamu árak. A Wish az EU-ban büntetett, de Kínában vígan használt felárazós átverést használja. Azaz veszi a 200 forintos előállítási költségű terméket, azt eladja 2 ezerért, és felé írja áthúzva, hogy az eredeti ára 20 ezerbe került. Az emberek pedig elhiszik, azt hiszik hogy az egy 20 ezer forintos árkategóriájú és minőségű termék ami hihetetlenül akciós, és megéri beszerezni.

A másik trükk, amikor számláló is van az akció mellett, hogy növelje a vásárlási hajlandóságot, mert be vagy szorítva egy időkeretbe és nem latolgatsz hogy később vedd meg. Persze a számláló mindig újraindul amikor a nullához ér.


Az a 2 ezer forintos "okos" óra, pontosan 2 ezer forintos minőséget képvisel. Gagyi, olcsó kínai tömegben gyártott bóvli vagy hamisítvány, utánzat, ahogy a Wish termékeinek 99%-a.

2019. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!