PS-t vagy Xbox-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Es ha PS-t akkor melyiket? Es ha Xboxot akkor melyiket?
2019. jún. 4. 19:19
 1/4 unnamed200o válasza:
56%
Szerintem ps-t vegyél
2019. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
PS-t. Ha csak néha kikapcsolódáshoz kell, nem mindennapi játékra illetve nincs 4K-s TV-d akkor elég egy sima PS4 Slim. Ha sokat játszol akkor PS4 Pro, főleg ha van 4K TV-d.
2019. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ. Van-e preferált játékod, ami csak az egyik, vagy csak a másik platformon jelent meg? Akarsz-e online játszani, abban a Sony, vagy a Microsoft az olcsóbb? A GamePass, vagy a playstation-ös megfelelője lehet jó neked arra, hogy olcsón sok játékhoz juss? Akarsz-e Windows-os pajtásaiddal online játszani (erre XBox-on sokkal nagyobb esélyed van). Stb. Én pl. autóbként a Forza sorozat miatt vettem XBox-ot, de a GT miatt lehet, hogy egy PS4 is hamarosan befigyel a polcra :-)
2019. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van mind2, igazából a 2 konzol között marhára nem vettem észre különbséget. Idegesítő, hogy elemes az xbox kontroller, de más nem. A játék felhozatalt te nézd meg. Pl a forza jó, de a Horizont 4ben marha unalmas nekem a UK. A 3 jobb volt. Most nem sorolom fel az exkluzívokat. A game pass nemtudom Meg e érné, sok a szar játék is közte. Igazából az a 10 ami jó, amiatt egyszer megéri. A multi része, xboxon minden fizetős. Ps4en nem. Tehát a fortnite az apex legends, ilyenek ingyenesek psen, xboxon kell live. Talán a ps4et ajánlom, ha a játékok számát nézzük, de ezt ne vedd készpénznek, neked lehet más fog tetszeni
2019. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!