Mi ez a facebook glitch? Másnál is van ilyen? Hogy javítsam ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugyebár most ballagtam,és a családom kirakott egy ilyen képet...Sokan gratuláltak kommentben (facebookon) és amikor meg szeretném köszönni (azaz válaszolni rá) elküldi a kommentem,de eltűnik.Azaz megjelenik egy pillanatra majd egyszerűen eltűnik,mintha nem is írtam volna semmit,de az hogy kedveltem a hozzászólást,az megmarad.Az az érdekes,hogy ez minden eszközről/fiokról így van,megnéztem a családtagjaim telefonjáról,de ott sem mutatja.De nem minden hozzászólással van így,random példányoknak nem küldi el,ha újrapróbálkozok,ugyanez.Mit tegyek,hogy orvosoljam ezt a problémát? Komoly válaszokat várok...köszönöm előre!

2019. jún. 8. 12:03
 1/3 RozvM válasza:
Egy hibajelentést már is megereszthetsz.
2019. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már kezd nagyon idegesíteni,úgyhogy lehet az lesz a vége :/
2019. jún. 9. 13:57
 3/3 anonim válasza:
A hibajelentés nem jó semmire. Elküldöd, aztán pár nap múlva valami bot visszaír, hogy kösz szépen, fogalmunk sincs mi a baj, igyekszünk kijavítani, aztán le se tojják, mert a Facebook munkatársaihoz ez el se jut, mert a bot lepattintja a felhasználót. Szóval csak az idődet pazarlod vele.
2019. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!