Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopot vasarolnek. Szerintet...

Szvitek96 kérdése:

Laptopot vasarolnek. Szerintetek melyik laptop a legjobb számomra a lenti kritériumok alapján? -előszöris iskolába kellene -másodszor vigye el legalább az olyan játékokat mint az Euró truck simulator 2 -Ára 135000-150000 forintot ne haladja meg.

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen a laptopon biztos elmenne:

nvidia 920m-van benne.

Ez messze a legjobb vétel, vagyis én ezt venném ha nem vettem volna használtan. Újonnan ez a legjobb.

Euro truck simulator 2-höz pedig az ajánlott nvdia 720 lenne.Kifutó termék azért is ennyire olcsó.

Játékra biztos jó lesz.

[link]

2019. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
950m van benne csak el néztem a számot, attól függetlenűl jó vétel.
2019. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ateszkapitány3 ***** válasza:
asus vivobook s13-14-15 között nézegethetsz. avagy a lenovo idea padek között. arra figyelj hogy lehhetőleg nvedia videókártya legyen benne (pl:mx150,920mx,mx140,esetleg mx110 is jó lehhet) és minimum egy 7 generációs i3-as proci. deeee az ssd se ártana hdd hellyet. Hogy ilyen laptopot találj ennyi pénzért szemfülesnek kell lenned! most jelenleg becsléseim szerint 2-3 ilyen gép van a piacon ilyen jó áron.
2019. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!