Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Elektromos gyerek motor ami kicsit gyorsabb. Tapasztalat? Többi lent.

3 éves lesz a fiam. Van egy elektromos kismotorja, amit nagyon szeret, de már kinötte méretre és gyorsaságra is. Ez a motor 3km/h-val megy. Már kicsit unja, mert túl lassan megy. (Egy sebességes) Keresgéltem a neten, 12V-osra váltanánk, de abbol is van, aminek a max sebessége 6k/h, vagy jóval drágábban, aminek 8k/h. Megéri a drágábatt megvenni? Vagy elég a 6k/h?

Keress kérdéseket hasonló témákban: elektromos, kismotor, gyerek motor, lassú

jún. 8. 21:07  Privát üzenet  

A válasz

Van a bicikliden sebesség mérő?

Told az adott sebességgel és meglátod hogy mennyire tudsz lépést tartani.

A 8 km/h már kocogós.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 8. 21:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyerek quad és cross motor hol használható? Jobb oldali szomszédom 6 éves fiának cross motorja, a bal oldali szomszédom 5 éves fiának quadja van és sztereóban nyomják belterületi...
Motoroknál mit jelent hogy gyerek motor?
11 éves vagyok. Egy gyerek-cross-motort néztem ki magamnak, de nem tudom, hogy mi kell hozzá, honnan vegyem?
Üdv! Adott egy elektromos gyerek kis motor az adat táblájára az van írva hogy 6v 65w hogy számolom ki hogy hány amper órás aksit vegyek bele?
Van olyan cég ami nagyobb méretű cipővédöket gyárt mint a 28. as?
12 éves gyereknek elektronikus motor?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!