Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti mire használjátok a tablete...

Ti mire használjátok a tableteket?

Figyelt kérdés
Szeretitek? Van értelme? Milyen tabletet használtok?

2019. jún. 10. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanaz mint a telefon, értelmetlen
2019. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olvasgatom a gyakorit. Eszköz nélkül nehéz lenne. :)

Ez egy 8 collos Lenovo, semmi különös, böngészni megfelel.

2019. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Multimédia, böngészés, iskola.


Sokkal jobb, mint ugyanezt telefonon művelni.

2019. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat ment a zöld kéz mindenkinek :)!

(Még jöhetnek válaszok)

:)

2019. jún. 10. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
En is olcso Navon 20e ert.Netezni jo,es filmeket toltak ra,azon nezem utkozben,várakozaskor.
2019. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egy 8 colos Lenovóm van Windows 10-zel. Az asztali gépet alig használom, bár ezt azon írom. A tablettel megtehetem, hogy pl. ágyon fekve böngészek, akár videó is mehet egy kis ablakban, bár ilyenkor eléggé melegszik egy idő után. Volt Androidos is, de az a gyártás óta nem frissült, amit meguntam, ezen mindig a legújabb verzió van, és megtehetem, hogy a weboldalak mobil változatát nézem, vagy bármilyen külső eszközt tudok rá csatlakoztatni, pl. vezetékes billentyűzetet és egeret, USB hubot, stb. De bármilyen rendszer is van rajta, egy tablet nagyon hasznos és kényelmes dolog.
2019. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. jún. 10. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Radio helyett megy, a gyerekeim meset neznek, vagy csak halgatnak rajta.
2019. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én főként ebook olvasásra használom, netezésre este, ha már kikapcsoltam a laptopot, játékra, ha valahol sokat kell várnom és unatkozom.
2019. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!