Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » True wireless fülhallgatóm...

True wireless fülhallgatóm csatlakozik Bluetoothon a gépemhez, de az illesztőszoftver telepítése sikertelen, és így nem játsza le a hangot. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A napokban vettem egy QCY T1C fülhallgatót. Telefonon simán csatlakozik, azzal nincs gond. Ismerősömnél is jó a gépéhez. Azonban nálam noha a bluetooth kapcsolattal elvileg minden rendben, a gépem sok keresés után végül azt írja ki, hogy az eszközillesztő szoftver telepítése sikertelen, de nem tudom, hogy manuálisan ehhez mit kellene letölteni. Valaki tudna segíteni? :/

2019. jún. 11. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:

milyen gépedhez?

milyen oprendszer?Windows 10?


menj az eszközkezelőbe és nézd meg van-e olyan bluetooth eszköz ami nincs jól feltelepítve.


Jobb gomb és ill.program frissítése, az internetről töltse le.


Ez megoldja?


Ha nem távolítsd el amit eddig feltettél ugyanígy az eszközkezelőből, indítsd újra a gépet és kezd előlről a párosítást a windows 10-zel, vagy nem tudom milyen OS.

2019. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Windows 7. (Ismerősömnek ugyanezzel a ítpusú fülessel win10-en semmi baja).Azonban az eszközeleőnél kis sárga háromszög van, és azt írja, hogy a "bluetooth periféraieszköz illesztőprogramja nincs telepítve".Most megpróbálom lefuttatni :/
2019. jún. 11. 19:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Folyamatosan azt írja, hogy nem található illesztőprogram :/
2019. jún. 11. 19:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Törlés-újrarakás se segített :(
2019. jún. 11. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Gearbestről rendelted?


Support mit mond? kereskedőnek írtál hogy küldjön w7 drivert?


[link]



itt van a fülesednek a problémája 3 éves kérdés, meg elvileg a megoldása is.

ki kellpróbálni hátha, angolul van.

2019. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
milyen Bluetooth adapter van a Windows 7-ben? Annak kellene a drivere, nem is a BT fülesnek, baromságot mondtam.
2019. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Bluetooth-adaptert hogyan tudom megnézni a gépen?
2019. jún. 11. 20:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként Alzáról rendeltem, az ismerősömmel együtt.
2019. jún. 11. 20:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a linkeken belül, ha továbbkattintok, olyanok jönnek elő, hogy az oldal már nem elérhető, stb. :/
2019. jún. 11. 20:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Dell wireles 1705 bluetooth ?
2019. jún. 12. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!