Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Milyen laptopot vegyek?

100-150 ezer forint körül gondolkódok, olyan laptop kéne számomra ami nagyon jól bírja a zene készítő programokat, de azért pár játékot is vigyen mint mondjuk a League Of Legendset full grafon Gta 5-ot minimum grafon

De ha ilyen ár kategóriába nincsen jó laptop akkor fejebb is mehet a nagyon max a 200 ezer, köszönöm a válaszokat előre is!

jún. 12. 16:40  Privát üzenet  

A válasz

Szigorúan 150 eFt-ig kb ez jön szóba: [link]

Windows-t még kell rá szerezned valahonnét.

Vagy kicsit többért ez: [link]

Ha nem idegenkedsz az ASUS-tól annyira mint én, akkor akár ez is lehetne: [link]

Sajnos minden, amit gondolok, hogy kellhet, nem fér bele a megadott keretbe.

A megadott feltételekhez minimum intel i3 vagy AMD ryzen 3 processzor kellene. Nem írtad, milyen zenei programokat használsz. Lányom régebben Cubase-t használt, az szerette a sok memóriát, így abból is kellene 8 GB. A GTA-nak is kell ennyi szerintem. Mindenképpen dedikált videokártyára lesz szükséged a játékokhoz. Ha csak lehet, én SSD háttértárat vennék. A lelkiismeretem megnyugtatása végett Windows-zal venném a gépet. Nem szeretem az ASUS és az Acer laptopokat, mert általában sok probléma van velük (nem mindegyik típussal, de hogy melyik jó, az mindig utólag derül ki). A

Ha ezt mind beírom az árukeresőbe, akkor ezt látom:

[link] ,hp,lenovo,intel-core-i7-processzor,intel-core-i3-processzor,intel-core-i5-processzor,amd-ryzen-5,amd-ryzen-3,amd-ryzen-7,8-gb,ssd,dedikalt,windows-10-home,windows-10-pro/?orderby=1

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 18:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Huh köszönöm szépen a választ, át gondolom melyik lenne igazán jó.

Egyébként Fl studiot használok, maga a program annyira nem eszik sokat de azokhoz még a többi plugin már igen. 😃 Mint pl. Nexus, Omnisphere

# 2/2Időpont tegnap 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen laptopot vegyek 220ezer alatt?
Inkább vegyek gamer számítógépet, mint laptopot?
Milyen laptopot vegyek?
Milyen laptopot vegyek, ha főképp írással, gépeléssel akarok foglalkozni rajta, néha WoW-ozni? Illetve ide-oda cipelni (könnyű súlyú).
Milyen Gamer laptopot vegyek CSAKIS GAMER ÉRDEKEL 370. 000ig?
Milyen laptopot vegyek magamnak?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!