Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

100-150 ezer forint körül gondolkódok, olyan laptop kéne számomra ami nagyon jól bírja a zene készítő programokat, de azért pár játékot is vigyen mint mondjuk a League Of Legendset full grafon Gta 5-ot minimum grafon

De ha ilyen ár kategóriába nincsen jó laptop akkor fejebb is mehet a nagyon max a 200 ezer, köszönöm a válaszokat előre is!


2019. jún. 12. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szigorúan 150 eFt-ig kb ez jön szóba: [link]

Windows-t még kell rá szerezned valahonnét.

Vagy kicsit többért ez: [link]

Ha nem idegenkedsz az ASUS-tól annyira mint én, akkor akár ez is lehetne: [link]


Sajnos minden, amit gondolok, hogy kellhet, nem fér bele a megadott keretbe.

A megadott feltételekhez minimum intel i3 vagy AMD ryzen 3 processzor kellene. Nem írtad, milyen zenei programokat használsz. Lányom régebben Cubase-t használt, az szerette a sok memóriát, így abból is kellene 8 GB. A GTA-nak is kell ennyi szerintem. Mindenképpen dedikált videokártyára lesz szükséged a játékokhoz. Ha csak lehet, én SSD háttértárat vennék. A lelkiismeretem megnyugtatása végett Windows-zal venném a gépet. Nem szeretem az ASUS és az Acer laptopokat, mert általában sok probléma van velük (nem mindegyik típussal, de hogy melyik jó, az mindig utólag derül ki). A

Ha ezt mind beírom az árukeresőbe, akkor ezt látom:

[link]

2019. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huh köszönöm szépen a választ, át gondolom melyik lenne igazán jó.

Egyébként Fl studiot használok, maga a program annyira nem eszik sokat de azokhoz még a többi plugin már igen. 😃 Mint pl. Nexus, Omnisphere

2019. jún. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!