Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy LG 43UK6470PLC tévét. Genius 2.1-es hangfalat szeretnék rákötni, de nem tudom hova lehetne bedugni. Ha a DVD hátuljába dugom a hang csatikat, külön hangon szólnak a hangfalak és a tv hangja is, ami elég rosszul hangzik. Egy 4k-s tévé elvileg le tudja kezelni a stereo hangot és, ha igen hogyan? Valamit be kéne állítani?


2019. jún. 12. 20:45
1 2 3
 11/28 Morzsi007 ***** válasza:
A belinkelt Aliexpress-es eszközzel működnie kell, de egy egyszerű bluetooth vevővel is működik, amit ha számít a pénz1500-2000Ft-ért tudsz venni. Ha már van bluetooth csatlakoztatási lehetőség a Tv-n, akkor én inkább egy Bluetooth-os fejhallgatót használnék, jobb élményt nyújthat, mint a Genius hangfalak, és semmi más nem kell hozza, csak a füles.
2019. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

#10 Ez egy ALI... regisztrációs oldal...

Mi a termék?

Találtál valami "átalakítót"?


------------------------

Gúnyolódunk, gúnyolódunk, idézőjelben?

Amíg egy linket (két linket) sem tudsz megnyitni az ócska telefonodon, addig inkább ne gúnyolódjunk, szerintem...

2019. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Na...kisfiam...!

Hátrább a pofával!

[link]

EZ jelenik meg...

Azért mert TE minden oldalra be vagy regisztrálva addig képzeld el van aki nincs... :)

Szóval.

MI IS PONTOSAN A TERMÉK???

Mit ALAKÍT át mivé és milyen IRÁNYBAN?

(...ROOT)

2019. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#13

Hülyeséget beszélsz.

1. A link nem tartalmaz semmi bejelentkezési információt a felhasználóról, ezt magad is láthattad volna.

2. Az Aliexpress automatikusan kijelentkeztet egy idő után, én sem voltam bejelentkezve délelőtt. Ami esetleg elképzelhető, hogy mostanában alakítgatnak a működésén, talán az okozott valami rendellenességet.

3. Ha lenne egy kis sütnivalód, a linkben szereplő cikkszám alapján könnyen megtalálhattad volna az árut.

4. Ha ismernéd az oldal működését, az URL utolsó perjelét megduplázod és lőn...

De nem adok kész linket, dolgozz meg érte és restelld magad a szakmai tájékozatlanságért és a problémamegoldási tehetetlenségért.

2019. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Hát ekkora mellébeszélő troll ökröt mint te vagy ritkán látok...

Engem is érdekelne de...

A KÉRDEZŐNEK VÁLASZOLD MÁR MEG HOGY MI IS PONTOSAN A TERMÉK és MIMÓDON HASZNÁLHATÓ EZ A KÉRDÉSE ÉRTELMÉBEN...

OMG...!!!


Mit ALAKÍT át mivé és milyen IRÁNYBAN?

2019. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Mi a fåsznak átalakító? Némítsd le a tv-t, és kész.
2019. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

# 15

Hiába vergődsz, most már direkt szívatlak, mert nem volt szimpatikus az eddigi produkciód.

De tényleg ennyire béna vagy, az instrukcióim alapján sem voltál képes megoldani egy ilyen egyszerű dolgot?

Akkor meg ne ordibálj...

Eleve szégyenletes, hogy még mindig nem jöttél rá az eszközre.

Pedig akkora dumával nyitottál, mint aki igen nagy szakértőnek képzeli magát.

Erre ilyen csúnyán beégni...

2019. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Háát ezt is benézted... :)

A linkelt eszköz nem felel meg a kérdésben felvetett probléma megoldására.


Szó szerint kíváncsi voltam hogy van-e egy cseppnyi eszed a hang és video technikai megoldásokhoz esetleg mit tapasztaltál az eszköz használatával kapcsolatban...

Már tudom hogy csak "ugatod a holdat".(guglizol aztán a legelső kínai marhaságot bevágod válasznak...?!?)

Szánalmas okoskodó majom vagy gyermekem!

2019. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

# 18

Mondanám, hogy hazudsz, de valószínűleg nem direkt csinálod, csak ennyire buta vagy.

A kérdés "hangtechnikáról" szól, még olvasni sem tudsz.

Genius 2.1 milyen videó?

2019. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Ha a DVD hátuljába dugom a hang csatikat, külön hangon szólnak a hangfalak és a tv hangja is, ami elég rosszul hangzik."

Hopsz... :)

Szerintem nem akarod folytatni... :)

2019. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!