Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a teendő akkor ha az MP4...

Mi a teendő akkor ha az MP4 lejátszóhoz nem adtak memóriakártyát?

Figyelt kérdés

Vissza kell vinni és reklamálni...

és Mi lesz ha nem adnak hozzá??, mert jár a lejátszóhoz.


2010. júl. 8. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jár akkor kötelesek adni...
2010. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A viszonylag nagy belső memóriával rendelkező MP4-ekhez gyakran nem jár, ezért nézd meg, egyértelműen jár-e hozzá.

Ha igen, reklamálj...

2010. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sztem egyértelműen jár mert a a belső memóriája 100 MB.
2010. júl. 8. 20:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha van papír ami igazolja hogy jár akkor mehetsz reklamálni, viszont ha csak te gondolod az nem elég...
2010. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nagyon eyszerü vegyél egyeet 1500-2000 forintg kaphatsz egyet
2010. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
először feltétlenül böngészd át a papirjait! Ott leirják, mik a tartozékok! Töltő, kábel stb! ha irja a memokártyát, akkor reklamálj. De nem mindhez szoktak adni! Sőt vannak olyan olcsóbb mp3-as lejátszók, hogy belső memória sincs, mégse adnak memot mellé. egy 2 Gb kb 2000 Ft
2010. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor jár, ha benne van a tartozék listában. Picit más: most vásárolt fényképezőgéphez adtak ugyan, de mindössze 32MB-os kártyát. Full felbontású képből ráfér 8.

Reklamáljak, hogy kicsi, mert én úgy gondolom, hogy ez a kapacitás röhej?

2010. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nincs leírva a tartozékokba hanem a beépített memóriához van írva.

de a jótállási jegyhez van írva h micro SD kártyával.

2010. júl. 8. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem egyértelmű, amit írsz, a gar.levelek olykor "univerzálisak", és ha járt hozzá, arra is vonatkozik természetesen a garancia, ha nem, értelemszerűen nem..

Így is lehet érteni, a Tied szerintem erről szól..

2010. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs feltüntetve a tartozékokba, akkor hagyd a fenébe, ne idegesitsd magad! Vegyél egyet, kb 2000 Ft. Mert a garanciába tényleg általánosságokat irnak
2010. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!