Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hibás elektronikai készülékeim...

Hibás elektronikai készülékeim sorsa mi lesz miután leadtam a hulladékudvarban őket?

Figyelt kérdés
volt közöttük hifi,tv,monitor,dvd -vhs lejátszó,telefon,x-box,tablet, fényképező,videó kamera. Az évek alatt felhalmozódtak. Totál működésképtelenek voltak már. Ingyen bérmentve átvették őket. Mi lesz a sorsuk ezután ?

2019. jún. 23. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Milyen hulladékudvarban lehet leadni ilyeneket?


Minket elzavartak ilyennel (kaposvár :/)

2019. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok okoskodni ,de én úgy tudom,hogy minden hulladékudvarban kötelesek átvenni és ingyen le lehet adni ,de csak lakcím és személyi bemutatásakor ,hogy te azon a településen élsz. Ja és úgy tudom mármint olvastam csak akkor adhatod le,hogy ha nincsen szemétszállítási elmaradásod magyarul fizeted rendesen.
2019. jún. 23. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tudja hogy mit csinánljon az e-lommal annak itt egy tipp, csak bátraknak;


Facebókra fel kell rakni hogy ingyen elvihető elektronikus hulladék.

Nekem 10 perc alatt vagy 5 "brazil" család írt hogy mikor jöhet érte.

2019. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hulladékudvar --> Google és megmutatja, hol vannak ilyenek.

Szokták kérni az adókártyát is, valamint a szemétdíj befizetését igazoló csekket vagy netbankból nyomtatott kivonatot.

Társasház esetén a közös költség befizetését kell igazolni. Hacsak helyileg nincsenek eltérő szokások.

De átvenni kötelesek, miután a Hulladékudvarokra törvény vonatkozik ezzel kapcsolatban. Egyes helyeken korlátozhatják pl. személyenként 200 kg/év, de több személyi bemutatásával az is többszörözhető.

2019. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
így van négyes ! DE kanyarodjunk vissza az eredeti kérdésemre !
2019. jún. 23. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nekem 10 perc alatt vagy 5 "brazil" család írt hogy mikor jöhet érte."


Ez a legbiztosabb módja, hogy az erdő szélén végezze a szemét. Akár magad is kidobhattad volna oda.

2019. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy ismerem az embereket hogy azért jöjjenek el saját kötségükön valamiért hogy aztán helyettem rakják le valahol. Ilyen jóindulat csak a mesékben létezik.
2019. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Szóval úgy értem, hogy kommunális hulladékként átvették volna, persze. De nem azért vittem oda, hogy belekerüljön a közös trutyiba 😃
2019. jún. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!