Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen rádiót ajánlanátok?

Milyen rádiót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Van egy 2001-es Renault Mégane-om, amiben a gyári rádió van beszerelve. Aki már cserélt ki ilyet, az milyen rádiót tudna ajánlani? USB csatlakozó lenne a legfontosabb, és persze az, hogy jól ki tudja használni az autó gyári hangszóróit, és megmaradjon a jelenlegi hangminőség, vagy még jobb legyen. Bárkinek bármilyen ötlete, tippje esetleg?

2019. jún. 29. 11:55
 1/1 Karoly Horvath válasza:
Én ajánlom akár a használtat is mert olcsóbb mint a boltban és sztem ugyanazt a hangminoseget kapod mint ha új lenne. Igazából az extra dolgokért fizetsz. Sztem a pioneer és alpine a legjobb Sony kenwood se a legszarabbak közé tartozik. Arra figyelj oda hogy nem mindegyik játssza le az online zenéket bluetoothon keresztül. Ajánlom a pioneer 3900bt vagy az alpine cde 178bt fejegyseg ér nem fogsz csalódni. Az alpine nak hátul van az usb csatlakozója így azt el is dughatod mondjuk a kesztyutattoba
2019. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!