Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ékszíj hibás DVD lejátszót...

Ékszíj hibás DVD lejátszót akár aprópénzért is, de eladható?

Figyelt kérdés
Erre gondolok csak,hogy ezért nem nyílik ki a lemeztálca. Szerintetek ?

2019. júl. 3. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
2019 van a kutyának sem kell már DVD lejátszó :(.
2019. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha van benne usb-s egység, akkor simán 1-2 ezerét elviszik, én is vettem így jó párat anno. Mivel az USB-n keresztül lehet zenét-filmet lejátszani róla.
2019. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1: mi most vettünk vadiúj lejátszót.


Kérdező: A lemeztálca valószínűleg beszorult, ezért nem nyílik. A mechanika tetején van valami (nem tudom a nevét), ami megakadályozza, hogy a lemez gyors forgás közben kiugorjon a helyéről. Amikor kinyitod a tálcát, a mechanika lehúzza ezt, így a tálca ki tud csúszni. Ez szokott összeakadni a tálcával, így egyik se mozdul semerre. Ha szétszeded könnyen szét tudod választani a kettőt, akkor kinyílik.

2019. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Láttam facebook-on adok veszekes csoportban,hogy vhs lejátszót keresnek megvételre úgy,hogy kusskate . Ne beszéljél azért butuskákat :) Sorry ,hogy őszinte voltam. Mivel ahogy az előttem író is írta új dvd lejátszókat is vesznek még és árulnak is garanciával. Biztos nem nézett utána csak úgy bemondta a dolgot. Hagyjuk az új darabokat. Az enyémre fókuszáljunk.
2019. júl. 3. 08:57
 5/9 anonim ***** válasza:

"Az enyémre fókuszáljunk."

Fókuszálj.

És hirdesd meg, mert így nem fogja tudni rajtunk kívül senki, hogy eladnivalód van.

2019. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gugu Gabor ***** válasza:

megprobálharod eladni, mindenkép írd bele a hirdetésbe hogy a tálca akad.

nem látok rá nagy esélyt hogy elvigyék de hajrá

2019. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez egy olyan vélemény volt amit írt aminek utána lehet nézni.Az előttem szóló is megerősítette,hogy van még rá kereslet. Nem úgy árulják a lejátszókat ,hogy nem nyílik ki a tálcája. Ez volt a lényeg amit feltettem kérdést.
2019. júl. 3. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is sokat vettem már. Olyat is aminek a tetejére korábban pakoltak és enyhén de beszorult a tálca és azért nem nyílt ki. Szóval amelyik DVD nem fejhibás vagy kőkorszaki kacat azt meg lehet még venni egy két ezerért. Többért nem, mert ezek működés nélkül is használódnak sajnos.
2020. júl. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült eladni?
2020. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!