Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek mi éri meg jobban?...

Szerintetek mi éri meg jobban? PS VR vagy Nintendo Switch?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg jobban megvenni?

2019. júl. 7. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, ha a grafika számít, AAA játékokat szeretnél játszani akkor PSVR. Ha sokat utazol, vagy csak szimplán kézikonzolt is szeretnél, rengeteg exklúzív játékkal, akkor Switch. Nekem PS4em PCm és Switchem is van, elsősorban PCt használok, a Switch nagyon bejött, csak azokat a játékokat veszem meg rá, amik nincsenek más platformon. Ha választanom kéne, akkor Switch.
2019. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első, a switchet vettem meg, amúgy ugyanez. Nintendo switch, PS4 es PC. Amúgy jobban érdekelnek a viccesebb, party játékok ezért vettem ezt. Köszi a választ!
2019. júl. 12. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :)
2019. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!