Genius SW G 5.1 3500-at (5.1-es hangfal szett), pontosan hogyan kell összekötni a számítógéppel?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy van egy hasonló csak nem 5.1 es hangfal szett, és hasonlóan próbáltam összekötni a géppel, de egyáltalán nem sikerült. Néha az egyik hangfal szól, néha a másik (és a teljesitmény megsem közelíti, amit kéne neki). Tudom, hülye vagyok hozzá, de kéne egy kis segítség. Próbáltam kutakodni a neten, mert a google a barátom ,de számomra, ahogy ott leírták az teljesen kínai és nem értettem belőle semmit. A segítséget előre is köszönöm!

#hangfal #Genius #házimozi #Genius SW G 5.1 3500
2019. júl. 16. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy van egy hasonló csak nem 5.1 es hangfal szett.

Most akkor mi a típusa annak, ami neked van? Esetleg nem is Genius?

Mindenesetre ezt a típust, amit megadtál, könnyű összekötni.

A kis hangszórók jackjait bedugdosod a helyükre a nagy hangszóró output blokkjának hüvelyeibe, mindegyiket a helyére, segít a szín és rá is van írva a kis hangszórókra, hogy melyek, első jobb= F(ront)R(ight), stb...

Aztán a bemeneteket is szín szerint feldugod, majd a távirányítóval kiválasztod a működési módot, 5.1 vagy 2.1 - mert az aux bemenet csak annyit tud.

Az RCA kétdugós csatlakozó az elülső panelre dugandó a line in bemenetre, ha azzal kívánsz csatlakozni.

Aztán bedugod a tápkábelt, majd bekapcsolod a főkapcsolót.

A távirányítóba beleteszed az elemet...

Ennyi.

Ha esetleg nem ez a modell van neked, csak valami hasonló, akkor annak add meg a típusszámát.

2019. júl. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!