Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el neki hogy...

Hogy mondjam el neki hogy sajnálom amit mondtam?

Figyelt kérdés

A sztori az hogy egyik barátnőmnek van egy internetes barátja(aki legyen most Peti), és én nagyon jóba lettem Peti egyik barátjával(aki legyen most Milán).Szóval én nagyon jól elvoltam vele,poénkodtunk,sokat beszéltünk,és közös messenger csopink is van Petivel,Milánnal és a barátnőmmel.Na de az a baj hogy én nem mindig voltam önmagam mert úgy gondoltam hogy az menő,és úgy jobb lesz mert én nem tartom magam olyan "érdekes"embernek,ezért mindig vicceskedve írtam dolgokat.Az elején a Milán és a Peti is becsatlakoztak ebbe a poénkodásba ezért így vicces volt,de egyszer "túlzásba mentem" és azt mondtam Milánra hogy ogre vagy(de persze nem gondoltam komolyan,és nem szántam sértésnek)amikor először mondtam akkor nem haragudott hanem velem együtt viccelődtünk ezen.Ezért én a hülye kis naív úgy gondoltam hogy nem annyira zavarja...Egyszer beszéltünk és feljött a sminkelés valahogy,ezért mondta hogy a lányoknak jó mert nekik ott van a smink,(tudni kell hogy ő nem gondolja magát szépnek ,és azt mondja hogy kövér) erre én mondtam neki hogy "majd adok a nővérem sminkjeiből",és ő erre mondta hogy "úgysem segítene.." és én hülye mondtam hogy "aki ogre az ogre marad"...még mindig nem volt ezért "annyira" mérges , de én folytattam órákig az offolását....(de nem szántam sértésnek csak ezt nem mondtam)és ezek után nem nagyon írt privátba se,se a csoportunkba.Én meg gondoltam hogy azért mondom neki hogy "Ugye nem haragszol?" meg hogy "Csak azért is mert idegesítő vagyok" erre annyi volt a válasza hogy "K" de ezt is csak másnap írta.Utána próbáltam rendesen viselkedni(itt már tudtam hogy biztos megsértettem,meg azt hogy nagyon,nagyon idegesítő vagyok)szóval beküldtem egy mémet a csoportba és csak annyit írt hogy "ok".Másnap egy rosszabb viccet küldtem be a csoportba és azt mondta hogy "haha" "poén poén" "nagyon vicces" mostmár úgygondolom hogy nem érdekli amiket csinálok,(ami biztos hogy igaz)mert mostanság

csak néha olyan mint régebben volt velem.És valahogy 1 nap alatt bff szinten lett Milánnal a barátnőm.Mind ez után nagy részben az volt hogy nem érdekelte mit csinálok és ki offolt állandóan.Tegnap este például az volt hogy hajnali 1től 3ig csak offolt engem,de utána azért mondta hogy visszakaptam az offokat amiket neki mondtam,ezt teljesen megérteném de ő sokkal több offot mondott mint én neki.De még ezzel se volt nagy bajom mert úgy gondoltam hogy megérdemlem.Utána 1 nappal kimentünk egy játszótérre a barátnőmmel,ahol a Milánnal hívásozott a barátnőm.Ezzel nem volt semmi bajom addig ameddig nem kezdték el mondani hogy többet ne írjak sz@r poénokat a csoportba mert már unják őket,ennél a pontnál már a barátnőm is a Milánnál pártolt és offolgatott azzal hogy rosszak a poénok,meg hogy ne mondjam többet Milánra hogy ogre.Itt már szégyelltem magam de

nem mondtam hogy nem gondoltam komolyan(csak azért mert a sárga földig süllyedtem szégyenemben)és erre Milán monda hogy toxic vagy és flegma (toxic=tudod hogy a másiknak rosszul esik valami/vagy tudja magáról de te azért is azt mondod vagy csinálod,és ezt a pofájába vágod)el sem tudom mondani hogy mennyire szégyelltem magam...(amúgy nem vagyok flegma csak azért voltam az mert az nem önmagam voltam,hanem abba tartozott bele hogy "menő" legyek...)mostanában a barátnőm mindig azzal jön nekem hogy a Milánnal már szinte bbfek,nagyon féltik egymást,meg hogy nagyon szeretik egymást barátként.Ezzel sincs olyan nagy bajom de mindig hívásban beszélget a Milánnal és állandóan büszkén mondja hogy "Nagyon jóban vagyok a Milánnal" És most itt ülök az ágyamon es azon gondolkozok hogy hogyan monjam el hogy sajnálom úgy hogy ne kezdjel el emiatt is offolgatni..mert már félek attól hogy akármit is írok ő elkezd emiatt offolgatni,és előhozni minden rosszat amit csináltam....a "legjobb" meg az hogy most Szombaton találkozunk először,és ez nagyon rossz érzés lesz hogy se a Petivel ,se a Milánnal nem vagyok annyira jóban és találkozni fogok velük,úgy hogy a barátnőm meg min2vel nagyon is hogy jóban van... Tudnátok segíteni?😖😞❤



2019. júl. 23. 23:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia! Hát ez nem egy könnyű helyzet. Mindenképp kérj bocsánatot "Milántól", nem volt szép dolog amiket mondtál rá, főleg úgy, hogy valamilyen szinten van önértékelési problémája. Mondd el neki, hogy sajnálod amiket mondtál rá, és hogy nem gondoltad komolyan, csak poénnak szántad, de belátod, hogy túlzásba estél. Szóval miután bocsánatot kértél valamennyire enyhül majd a lelkiismeretfurdalás. A "barátnőd" amúgy szépen kihasználta a helyzetet, hogy amíg ti nem vagytok olyan jóban "Milánnal" addig ő szépen megkedvelteti magát azzal, hogy a pártjára áll. Mondjuk ezzel ő téged megbánt, de őt ez nem igazán érdekli. Nos nem akarlak megsérteni, de egy igaz barát nem tesz ilyet.


Így a sztori végére azt tudom tanácsolni, hogy add önmagad, mert ha valaki bír/szeret akkor önmagadért szeret. Az már jó, ha belátod a hibáid. Sok sikert!

2019. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!❤
2019. júl. 24. 01:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezd önbizalomhianyos kisebbsegi komplexusosokkal mert csak téged huznak le az önbecsülesedröl.

Normalis epelmejü egeszeges mentalitasu lepoenkodta volna az ogret is es nem a masikat alazza agyon es ki sem alakul ilyen kör az egeszböl.


Tartsd tavol magad a kishitüektöl.

2019. júl. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ne kezdj
2019. júl. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!