Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék neki tanácsolni?

Mit tudnék neki tanácsolni?

Figyelt kérdés

Középiskolás barátnőm agusztus 31.én megy férjhez.

Első szerelem, első kapcsolat de már együtt vannak vagy 8éve, együtt is laknak a saját kuckójukba már babát is tervezik már.

Aztán mi ahogy elkerültünk egymástól én más városba költöztem , Ö pedig a munkahelyén talált új barátnőkre, így kicsit széthúztunk... de félévente azért összehozunk egy találkát.


De most ahogy féjrhez megy szervezett a sógornője egy lánybucsut, aminek én lettem a második fontos szervezője, és én "idéztem be őt" aztán őrült is neki, majd megkért hogy minden féleképp akar velem találkozni a lánybucsu elött,ráadásul minél hamarabb, rosszat éreztem.. és rákérdeztem hogy van e valami baj... azt írta hogy :

Nem tudja, össze van zavarodva , de majd mindent elmagyaráz.


Gondolom ez az esküvői pánik lehet.

Mert idáig sose mesélt volna hogy valami komoly baj lenne köztük, persze ilyen hullámvölgyek szoba jöttek időnként , de sztem ez minden kapcsolatban természetes.


De mennyire vegyem komolyan ezt a kis pánikot?

Nem vagyok az a nagy tanácsadó típus...

Mit is mondhatnék neki?


Nyílván biztatnom kell, bármi is legyen az összezavarodás oka.


2019. júl. 25. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt szó semmi komolyabb problémáról köztük akkor valószínűleg igazad lesz és ez csak egy kis esküvői pánik. Bizonyára benne van azaz érzés is hogy jó döntést hozott-e amikor igent mondott illetve mindjárt itt van az esküvői is. Termesztés hogy ilyenkor a menyasszony kissé aggódik és fél... Vajon minden rendben lesz-e időben elkészül-e minden és hasonló jellegű dolgok.

Szerintem annyi elég lesz ha biztatód és ha esetleg komolyabb dologról van szó mond azt hogy hallgasson a szívére. Valószínűleg tudja és érzi is de az sem árt ha elmondod majd neki személyesen hogy te mindenben mellette állsz és támogatód hogy fontos neked és hasonló dolgok.

2019. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!