Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most leszek 9. -es a gimiben...

Most leszek 9. -es a gimiben es holnaputan lesz a golyatabor. Elegge parazok tole mert hajlamos vagyok tole leblokkolni. Esetleg vmi jotanacs/tapasztalat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Szobelin is annyira paraztam h gorcsolt a gyomrom..utanna miutan megirtam termeszetesen jobb lett...csak mikor pl a tanar mondta h "ez az osztaly mar a 9b "valahogy ideges lettem..nem szeretnem ezt erezni a golyataborban is...😣
2019. júl. 27. 22:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam gólyatáborban, igaz annak már 4 éve, szóval elmondhatom, hogy ez arról szól, hogy megismerd a leendő osztálytársaidat, tanáraidat, iskoládat. Ne aggódj nincs mitől félned, add önmagadat és legyél nyílt mindenki felé. Én is nagyon paráztam, ami nem meglepő hiszen ismeretlen helyre mész telis tele ismeretlen emberekkel, de gondolj arra, hogy a többi diák is így van ezzel. Én azzal rontottam el, hogy félénk voltam és próbáltam kimaradni mindenből, ami a legnagyobb hülyeség volt a részemről. Menj oda a többi emberhez és beszélgess velük random témákról, hidd el élvezni fogod, ha így teszel és lesz egy szép emléked.
2019. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak legyél nyitott, és érdeklődő. Ha elzárkózol a közösség elől azért hogy nehogy hibázz, nem lesznek barátaid. Én eleve úgy mentem oda hogy mindenkit kedvelek, mindenkinek adok esélyt, mindenki a barátom. Aztán az idő úgy alakitotta, hogy megtaláltam azokat akikkel tényleg megmaradtunk. Ne parázz ezen, mindenki megtalálja azokat akikkel megvan a közös hang.

Na meg akivel ott jóban leszel, nem biztos hogy mindig barátod lesz, D az is lehet

2019. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De az is lehet hogy élete szóló barátságok köttetnek.

(Bocsi lemaradt)

2019. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek feleslegesen aggodtam nagyon jo volt :))
2019. aug. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!