Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny lehet a barátnőm?

Féltékeny lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés
ÁLT. iskola óta barátok vagyunk,de nemrégiben változott a helyzet ill. látszólag semmi, nem vesztünk össze, viszont látom hogy semmi sincs rendben. Az egész úgy kezdődött, hogy dietazni kezdtünk(neki már Ált.iskolaban is volt nem kevés feleslege, én pedig másfél éve egyszerűen meghíztam, plusz 10 kiló volt kb rajtam) nekem sikerült 12 kilót fogynom neki semmit. Már odáig fajult a dolog hogy ha felhozom a témát, erezhetoen elutasit('nem akarok fogyni' 'jól érzem így magam') végig szokott nézni rajtam de nem akárhogy.. Soha egyetlen egyszer nem dicsérte meg a fogyásom(amivel nem lenne gond, ha mindenki más nem tette volna meg, még keresztmamám is, akit félévente látok) tudom, hogy rosszul érzi magát, amióta strandszezon van kb. hívom minden héten legalább kétszer, de mindig talál kifogást, pedig annyit strandoltunk a múlt nyarakon. Tanácsot kérnék. Hogyan kellene beszélnem vele? Egyáltalán mi baja lehet. Üdv.: 18/L

2019. júl. 28. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Mi van, ha ő elengedte és tényleg nem akar lefogyni? Az ő teste, ha jól érzi magát kövéren, az az ő dolga. De tőled iszonyat tapintatlan, hogy folyton csak nyaggatod a diétával és burkoltan dicsekszel, hogy bezzeg neked sikerült.

Értem, hogy büszke vagy az eredményre, ez teljesen jogos is. De ezt más orra alá dörgölni nem az.

2019. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak féltékeny, hogy neked sikerült, neki meg nem. Ennyi. Látja, hogy te jobban nézel ki, ő meg még mindig nincs megelégedve a testével, és lehet, hogy nem akarja, hogy más lássa.
2019. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért nyagadtam(mondtam neki egyszer kétszer) mert látom hogy zavarja, csak egyszerűen nem fogadja meg a tanácsaim. Oh ha én dicsekednek neki.. dehogy.. direkt azért hogy ne érezze magát rosszul, nem is mertem még neki mondani Pl. hogy mennyit fogytam.
2019. júl. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!