Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ember akit mindenki...

Milyen ember akit mindenki szeret?

Figyelt kérdés

Aki mindenkivel kijon, szimpatikus az embereknek?

En sajnos nem vagyok az. Nem erdeklek senkit sem.

Gondolom nem visszahuzodo az ilyen ember. Inkabb pozitiv? Vagy milyen? Mosolygos? Vagy laza?

Es egy meno ember milyen? Mitol meno?

Mitol szimpatikus?

Oltozkodesetol? Vagy viselkedesetol? Hogy viselkedik? Meno beszolasai vannak? Vagy miert?



2019. júl. 28. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Idiota, mert mindenki ki tudja használni...
2019. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy gondolom, hogy az az ember, akit mindenki szeret, valójában senki nem szeret.


Természetes folyamat, hogy a személyiséges soha nem lesz mindenki számára kedves. Természetes ebből következően az is, hogy lesznek, akik kedvelnek és közelednek feléd és olyanok is, akik számára nem kedvesek a te vonásaid. Ez az élet rendje.

Van persze egy arany középút, hogy a másik fél számára közömbös a te személyiséged. S úgy van rendjén, ha mind a 3-ból van.


Minél kevesebb a közömbös és nagyobb a két szélsőség részaránya, annál inkább megosztó személyiség van - ami nem feltétlen rossz. Sőt! Szerintem jó, ha nem a közömbösekből van a legtöbb, mert akkor az azt jelenti, érzelmeket váltasz ki másokból, gondolatokat indítasz el bennük.


Lehet, esetedben kevés a + személy? Gondold végig, mik azok a vonások, amiket nem szeretnek benned. Sőt, ha te magad ezt nem tudod, kérdezz meg erről másokat. Ha tudod, mi okozza a gondot, akkor jobban tudod azt kezelni!

2019. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Olyan ember nincs, akit mindenki szeret.


Én olyan vagyok, akit mindenkinek szeretni kéne, mégis vannak, akik olyan szinten gyűlölnek, hogy az valami elképesztő 😆

2019. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Ígyvan, ahogy 2-es írja.

Akit mindenki szeret,azt senki sem szereti.

2019. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vérmérsékleti típusok közül a szangvinikus.

Nézz utána!

2019. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva igaz, amit az egyes írt.
2019. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!