Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felénk lanykent hol tudnék...

Felénk lanykent hol tudnék ismerkedni/barátokat "szerezni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 16 éves lány vagyok és Bpn lakók. Soha sem volt túl sok barátom és az utóbbi időben azokat is elvesztettem akik eddig voltak ezért szeretnék új embereket megismerni csak kicsit nagyon félénk vagyok... Szerintetek hol kéne próbálkozom vagy mit tudnék tenni az ellen hogy ne legyek annyira félénk?



2019. júl. 28. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van hobbid pl sport, zene, tánc stb. akkor ott is lehet barátokat szerezni. Ha pedig nincs akkor sose késő elkezdeni. Én is sokáig azon gondolkodtam hogy hogy találhatnék barátokat aztán elkezdtem sportolni és kapásból lett 3 nagyon jó barátom.
2019. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszolónak igaza van, ahová jársz sportolni ott tuti vannak olyanok akik a barátaid lesznek
2019. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit nagyon :D

Amúgy ugyan ezzel küzdök és teljesen ezt érzem én is, hogy igaziból senki nincs mellettem...

Ha gondolod írj

19/f

2019. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írhatsz :)
2019. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!