Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vannak barátaim. Van egy barátnőm akivel jól megvagyunk de ritkán látom mert másik városban lakik. Rajta kívül nincs senki. Az osztálytársaim szinte a szöges ellentéteim, ők olyanok hogy minden fiúra rámásznak és a viselkedésükből is sugárzik ez a nyomulós stílus. Egy ember sincs a osztályban akivel jóba lennék, volt egy lány de ő csak kihasznált. Barátom sincs és még nem is volt. Hol tudnék barátokat szerezni és hogyan? Sajnos visszahúzódó és csendes vagyok, de ha valaki kezdeményez akkor barátságos vagyok vele.
2019. júl. 30. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Hová valósi vagy? :)
2019. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%

Szerintem próbálj meg kezdeményezni;) megértem hogy visszahúzódó vagy, de változtathatsz ezen. Barátkozhatnál más osztályokkal, esetlog olyanokkal akiket szintén nem vesz észre senki (úgy találtam a barátom hogy az osztály "nyomisrácára" ráírtam, kicsit merész volt de kiderült hogy kedves, volt két barátja akik szintén jófejek és bemutatott nekik, az én egyik barátomat is bemutattam és így lett a társaságunk "megalapítva")


Keress olyan embereket akik hasonlítanak rád, ugyanazt kedvelik mint te stb. Semmiképp se próbálj olyan lenni mint a többiek azért hogy befogadjanak mert az csak tönkre fog tenni... legyél önmagad és kezdeményezz, ha valaki szimpatikus azt mondd meg, biztos jól fog esni neki és mosolyogj sokat:) remélem segítettem

2019. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez akkor egy jó ötletnek bizonyult. Jó neked. :) Igen, semmiképp nem akarok "beolvadni", nem akartam megváltozni mert nagyon távol áll tőlem az ilyen. Elviselni is nehezen bírom az olyanokat mint a többi osztálytársam, de sajnos már többnyire csak ilyenek vannak. Engem mindig is elnyomtak az ilyenek. Mindig ki voltam közösítve, és soha nem volt igazi barátságom. Kicsit különc vagyok de még reménykedek. :)
2019. júl. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!