Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más van úgy, hogy nincsenek...

Más van úgy, hogy nincsenek barátai, csak aktuális emberek az életében és ígymegfelel neki?

Figyelt kérdés
Aki pl. sokat csalódott más emberekben, un. barátokban, és már nem is akar baráti kapcsolatokat kiépíteni?

2019. júl. 31. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
A mondat fele igaz. A másik fele nem. Nem felel meg, úgyhogy megmaradok annál, hogy nincs senki az életemben. Még haver se, amint kilépek a munkahely kapuján. Nem felel meg, de beletörődtem. Jót, nekem valót úgyse fogok találni, nem is keresem.
2019. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi!

Jöhetnek még válaszok.

2019. júl. 31. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én még nem döntöttem el, jó-e így.
2019. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én arra jutottam, hogy felesleges a többi emberrel foglalkoznom. Persze, néha pár emberrel sörözök, beszélgetek, de semmilyen kötődésem nincs hozzájuk, nem avatom be őket az életembe. Ennek oka az, hogy csalódtam én már épp eleget, plusz nem akarok állandóan a hülyeségeikkel foglalkozni, meghallgatni őket... Számomra sokkal többet ér a csend, a nyugalom, a békesség, és az, hogy nem kell alkalmazkodnom másokhoz. Őszintén mondom, hogy egészségesnek és boldognak érzem magam egyedül.
2019. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1, Igen, de talán így jobb.
2019. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kezecske
2019. aug. 1. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!